LEGO Super Mario Mario kot - dodatek 71372 | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO Super Mario Mario kot - dodatek 71372

  • Promocja
    image-promocja

LEGO Super Mario Mario kot - dodatek 71372 - opis produktu:

Zestaw Mario kot - ulepszenie (71372) sprawi, że LEGO Super Mario zyska nowe cechy, a zabawa stanie się ciekawsza. Jest w nim interaktywny strój dla figurki LEGO Mario (samej figurki brak w komplecie), dzięki któremu zaczyna ona mruczeć i miauczeć, a do tego może wchodzić na ściany i zdobywać za to cyfrowe monety. Ta wyjątkowa zabawka będzie świetnym prezentem dla dzieci, które mają już zestaw Przygody z Mario - poziom startowy (71360) z figurką LEGO Mario.Budowanie i zabawa
Instrukcje budowania tego zestawu LEGO są dostępne w pudełku i w aplikacji LEGO Super Mario. W aplikacji dzieci znajdą podpowiedzi dotyczące kreatywnego budowania i zabawy, bezpieczne środowisko, w którym mogą dzielić się pomysłami, oraz inne ciekawe funkcje.Radość konkurowania
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario idealnie nadają się do grania solo i urządzania wspólnych konkursów z przyjaciółmi. Dzięki nim postać ulubionego bohatera całej rodziny może nabrać realnych kształtów. Wykorzystując poziom startowy, zestawy dodatkowe oraz ulepszenia, fani mogą konstruować własne poziomy gry i bawić się na nich bez końca.

Podaruj dziecku zestaw Mario kot - ulepszenie (71372) z interaktywnym strojem do zbudowania, by jego figurka LEGO Mario zaczęła się zachowywać jak kot (zestaw nie zawiera figurki).Ten kostium do zbudowania można założyć na figurkę LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario - poziom startowy (71360). Dzięki temu będzie mogła wydawać wyjątkowe dźwięki, a na jej ekraniku pojawi się specjalny obraz.

Po założeniu kostiumu figurka LEGO Mario mruczy i miauczy. Zyskuje również specjalną zdolność do wchodzenia po pionowych przeszkodach i zbierania cyfrowych monet, które poprawiają wynik gracza.

Liczący 11 elementów kolekcjonerski zestaw LEGO to idealne interaktywne uzupełnienie zestawu Przygody z Mario - poziom startowy (71360) oraz zestawów dodatkowych. Będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla fanów i dzieci w wieku od 6 lat.Zestaw Poziom startowy i zestawy dodatkowe LEGO Mario można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Ognisty Mario - ulepszenie (71370), Helikopterowy Mario - ulepszenie (71371) oraz Mario budowniczy - ulepszenie (71373).

Ta zabawka do zbudowania nie wymaga baterii - zacznie działać, gdy tylko połączysz kostium z figurką LEGO Mario z zestawu z poziomem startowym. W komplecie są ilustrowane instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania, inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw oraz bezpieczne forum do wymiany pomysłów. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

LEGO Super Mario to zestawy do budowania, dzięki którym kultowa postać z gier może zawitać do prawdziwego świata. Dzięki nim fani mogą rozbudowywać swoje poziomy gry o niezliczone wyzwania, a potem próbować poradzić sobie z nimi samodzielnie lub z pomocą rodziny i przyjaciół.Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga od budowniczych mocy supergwiazdy! Klocki spełniają najwyższe branżowe standardy, dzięki czemu można je zawsze łatwo łączyć i rozdzielać oraz budować z nich solidne modele.

Klocki i elementy do budowania LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw składa się z 11 elementów.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.LEGO®, logo LEGO® są znakami towarowymi Grupy LEGO.

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - LEGO - LEGO Super Mario Mario kot - dodatek 71372

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: