LEGO Super Mario Mario budowniczy - dodatek 71373 | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO Super Mario Mario budowniczy - dodatek 71373

 • Promocja
  image-promocja

LEGO Super Mario Mario budowniczy - dodatek 71373 - opis produktu:

Pozwól, by tupiąca figurka LEGO Super Mario z ulepszenia 71373 utorowała Ci drogę do wyższego wyniku. Po założeniu tego interaktywnego stroju figurka LEGO Mario będzie zarabiać dla gracza cyfrowe monety za deptanie po klockach tworzących tor. Ten kolekcjonerski zestaw będzie doskonałym prezentem dla dzieci, które mają już zestaw Przygody z Mario - poziom startowy (71360) z figurką LEGO Mario.Zabawa w aplikacji
Ilustrowane instrukcje budowania tego zestawu są dostępne w pudełku i w aplikacji LEGO Super Mario. Aplikacja zawiera także inne ciekawe funkcje, w tym podpowiedzi dotyczące kreatywnego budowania i zabawy oraz platformę, dzięki której dzieci mogą bezpiecznie wymieniać się pomysłami.

Ekscytujące gry
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario pozwalają przenieść do prawdziwego świata kultową postać bohatera gier i pomagają dzieciom rozwijać umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Wykorzystując modułowe zestawy z Poziomem startowym, dodatkami i ulepszeniami, fani mogą konstruować własne poziomy gry i bawić się na nich sami lub urządzać zawody z przyjaciółmi.Sięgnij po zestaw Mario budowniczy - dodatek (71373) z interaktywnym kostiumem dla figurki LEGO Mario, który pozwala skakać po klockach i zbierać monety w grze LEGO Super Mario.

Kostium do zbudowania pasuje do figurki LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario - poziom startowy (71360) i daje nowe możliwości zabawy.
Po założeniu kostiumu figurka LEGO Mario (nie ma jej w zestawie) może mocno deptać po klockach LEGO i w ten sposób zarabiać cyfrowe monety.Liczący 10 elementów zestaw LEGO daje nowe możliwości zabawy zestawem Przygody z Mario - poziom startowy (71360) oraz zestawami dodatkowymi. Będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla fanów i dzieci w wieku od 6 lat.

Zestaw Poziom startowy i zestawy dodatkowe LEGO Mario można łączyć także z innymi niesamowitymi ulepszeniami, takimi jak Ognisty Mario - dodatek (71370), Helikopterowy Mario - dodatek (71371) oraz Mario kot - dodatek (71372).Ta kreatywna zabawka do zbudowania nie wymaga baterii - zacznie działać, gdy tylko połączysz kostium z figurką LEGO Mario z zestawu z poziomem startowym. W komplecie są ilustrowane instrukcje, które pozwolą dzieciom samodzielnie złożyć model.

W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania, inspiracje do kreatywnej zabawy oraz bezpieczne środowisko, w którym mogą wymieniać się pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario pozwalają przenieść do prawdziwego świata wyjątkową, kultową postać bohatera gier i zmierzyć się z niezliczonymi, pomysłowymi wyzwaniami, które można pokonywać samodzielnie albo z rodziną i przyjaciółmi.Klocki LEGO od 1958 r. niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą do siebie pasować. Za każdym razem łatwo się łączą i rozłączają, więc do budowania nie potrzeba mocy supergwiazdy!Klocki i elementy do budowania LEGO są poddawane rygorystycznym testom i analizom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw składa się z 10 elementów.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.LEGO®, logo LEGO® są znakami towarowymi Grupy LEGO.

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - LEGO - LEGO Super Mario Mario budowniczy - dodatek 71373

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: