LEGO Super Mario Helikopterowy Mario - dodatek 71371 | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO Super Mario Helikopterowy Mario - dodatek 71371

  • Promocja
    image-promocja

gry / zabawki

LEGO Super Mario Helikopterowy Mario - dodatek 71371 - opis produktu:

Ulepszenie z helikopterowym strojem dla figurki (71371) sprawi, że gra LEGO Super Mario stanie się o wiele bogatsza. W tym zestawie akcesoriów gracze znajdą interaktywny strój dla figurki LEGO Mario (figurki nie ma w komplecie), który zawiera czapkę ze śmigiełkiem. Wystarczy go założyć, by podczas każdego `lotu` po monety figurka LEGO Mario wydawała odgłos pracującego śmigła. Ten kolekcjonerski zestaw będzie świetnym prezentem dla dzieci, które mają już zestaw Przygody z Mario - poziom startowy (71360) z figurką LEGO Mario.Budowanie i zabawa
Instrukcje budowania tego zestawu są dostępne w pudełku i w bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario. Aplikacja zawiera także podpowiedzi dotyczące kreatywnego budowania i zabawy oraz platformę, dzięki której fani LEGO Mario mogą bezpiecznie wymieniać się pomysłami.Zabawa bez granic z LEGO Mario!
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario idealnie nadają się do gry solo i urządzania konkursów. Dzięki nim postać ulubionego bohatera wszystkich domowników może nabrać realnych kształtów. Dzięki zestawowi z poziomem startowym, zestawom dodatkowym oraz ulepszeniom gracze mogą samodzielnie budować nowe poziomy.Ulepszenie z helikopterowym strojem dla figurki (71371) sprawi, że figurka LEGO Mario (brak w komplecie) będzie mogła teraz `lecieć` po monety, a gra LEGO Super Mario stanie się jeszcze fajniejsza.

Strój pasuje na figurkę LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario - poziom startowy (71360). Dzięki temu kostiumowi podczas `lotu` figurka LEGO Mario będzie wydawać dźwięk pracującego śmigła.Gdy Helikopterowy Mario unosi się w powietrze, gracze zyskują nowe możliwości zarabiania cyfrowych monet. Dzieci mogą przerobić cały pokój na poziom gry LEGO Mario i świetnie się bawić, gdy figurka bohatera będzie oblatywać wszystkie zakamarki.

Liczący 13 elementów zestaw do budowania LEGO pozwala w ciekawy sposób zmodyfikować zestaw Przygody z Mario - poziom startowy (71360) oraz zestawy dodatkowe. Będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla fanów oraz kreatywnych dzieci w wieku od 6 lat.

Zestaw Poziom startowy i zestawy dodatkowe LEGO Mario można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Ognisty Mario - ulepszenie (71370), Mario kot - ulepszenie (71372) oraz Mario budowniczy - ulepszenie (71373).Ten zestaw LEGO nie wymaga baterii - włączy się, gdy tylko połączysz go z figurką LEGO Mario z zestawu z poziomem startowym. W komplecie z każdą postacią są ilustrowane instrukcje, by dzieci mogły budować samodzielnie.

W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą narzędzia pomagające w budowaniu, inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw oraz bezpieczne forum do wymiany pomysłów. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.LEGO Super Mario to kolekcjonerskie zabawki do budowania, dzięki którym kultowa postać z gier może zawitać do prawdziwego świata. Dzięki nim fani mogą przerabiać i rozbudowywać swoje poziomy gry, by potem próbować pokonać je samodzielnie lub urządzać zawody dla rodziny i przyjaciół.

Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy supergwiazdy! Od 1958 r. przy ich produkcji niezmiennie dbamy, aby spełniały najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą do siebie zawsze pasować.

W Grupie LEGO na wszelkie możliwe sposoby testujemy klocki i elementy konstrukcyjne LEGO, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Zestaw składa się z 13 elementów.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.LEGO®, logo LEGO® są znakami towarowymi Grupy LEGO.

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - LEGO - LEGO Super Mario Helikopterowy Mario - dodatek 71371

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: