Barbie Lalka National Geographic Ochrona Środowiska | Sklep Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Barbie Lalka National Geographic Ochrona Środowiska Mattel

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Mattel
z serii Barbie
Wiek 4-5, 6-9
 • Dostępność niedostępny

Barbie Lalka National Geographic Ochrona Środowiska - opis produktu:

LaLalka Barbie National GeographicBarbie i National Geographic inspirują dziewczynki, by były odważne, energiczne i z entuzjazmem poznawały świat. Te wyjątkowe lalki Barbie powstałe we współpracy z National Geographic zachęcają do wielkich i niezwykłych marzeń, a także do odkrywania bogactwa natury i nauki! Każda lalka posiada specjalny profesjonalny strój odpowiadający jej ścieżce kariery, a także tematyczne dodatki. W asortymencie znajdują się cztery reprezentantki niezwykłych zawodów: biolożka mórz polarnych z pingwinkiem i okularami przeciwsłonecznymi; fotografka dzikiej przyrody z aparatem, lwiątkiem i czasopismem; astrofizyczka z mapą i teleskopem oraz ekolożka z małpką i notatnikiem. Gdy dzieci bawią się z Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Lalki nie stoją samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wiek: 3+

S
Szczegóły
Dział: Gry / Zabawki
Rodzaj zabawki: Zabawki
Wiek: Zabawki dla 4 latka,  Zabawki dla 5 i 6 latka,  Zabawki dla 7, 8, 9 latka
Zabawki: lalki
Serie: Barbie
Producent: Mattel

RECENZJE - Zabawki - Barbie Lalka National Geographic Ochrona Środowiska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

babygo.pl/lodz

ilość recenzji:116

13-05-2020 14:54

Wg opisu Gandalf.com.pl Barbie i National Geographic inspirują dziewczynki, by były odważne, energiczne i z entuzjazmem poznawały świat. Te wyjątkowe lalki Barbie powstałe we współpracy z National Geographic zachęcają do wielkich i niezwykłych marzeń, a także do odkrywania bogactwa natury i nauki! Każda lalka posiada specjalny profesjonalny strój odpowiadający jej ścieżce kariery, a także tematyczne dodatki. W asortymencie znajdują się cztery reprezentantki niezwykłych zawodów: biolożka mórz polarnych z pingwinkiem i okularami przeciwsłonecznymi; fotografka dzikiej przyrody z aparatem, lwiątkiem i czasopismem; astrofizyczka z mapą i teleskopem oraz ekolożka z małpką i notatnikiem. Gdy dzieci bawią się z Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!
My, Portal Rodzinny BabyGo, przychylamy się do tych życzeń i życzymy młodym damom doskonałej zabawy i czerpania radości z przyjemności, jaką oferuje posiadanie Barbie;)
Portal Rodzinny BabyGo.pl
Recenzja w ramach współpracy: https://babygo.pl/lodz/atrakcje-lodz/zabawki-w-domu-i-w-ogrodzie

Czy recenzja była pomocna?