Granna Gra Squla Quiz Klasa 1 - Gry Planszowe w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
 • image

Granna Gra Squla Quiz Klasa 1

gry / zabawki

 

 • Granna
 • Wiek 4-56-9
 • Ilość graczy 2 osoby,  3-4 osoby,  5 i więcej
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Granna Gra Squla Quiz Klasa 1 - opis produktu:

Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi?
Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi.Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki i nie daj się wyprzedzić! Gracz, który uzbiera najwięcej punktów, wygrywa. Gotowy do gry? Start!

Wiek 4-7 lat
Liczba graczy: 2-6
S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

Zobacz również

 • -42%
Bard Gra Hadara Bard 
98,60 zł 169.99
 • -10%
Gra Gloomhaven (edycja polska) Albi 
522,00 zł 579.99
Zapowiedź - 4. tydzień -grudzień 2019
 • -35%
Gra Teotihuacan: Miasto bogów Portal Games 
129,99 zł 199.97
 • -19%
 • RRecenzje
 • Gry
 • Granna Gra Squla Quiz Klasa 1
4.5/5 ( 11 ocen )
  5
  8
  4
  1
  3
  2
  2
  0
  1
  0
imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

brak oceny

Młody Giercownik

 • 6-03-2018
 • 13:20

?Squla.pl? reklamuje się, jako ?największa platforma edukacyjna dla uczniów szkół podstawowych w Polsce?, czy to prawda? Warto samemu sprawdzić jakość ćwiczeń i zabaw, które obejmują materiał z zakresu klasy 1-6 oraz przedszkolny. My potwierdzamy za to, że są już gry quizowe nawiązujące do tego systemu, co ważne ? zgodne z podstawą programową MEN. Oto jedna z nich, zapraszamy do recenzji.

?Squla Quiz Klasa 1? to 108 kart z zadaniami, 2 karty odpowiedzi, 36 żetonów punktów, instrukcja oraz karta z kodem dostępu do portalu na okres 30 dni.

Tematyka obejmuje edukację: matematyczną, społeczno-przyrodniczą, plastyczną, muzyczną, polonistyczną oraz wychowanie fizyczne. Na standardowych rozmiarów kartach zamieszczono pytanie oraz cztery warianty odpowiedzi. Pytania są ilustrowane, ale należy umieć czytać lub bawimy się z opiekunem, ponieważ jest również tekst pisany.

Pytania odnoszą się do przetwórstwa oraz rozpoznawania owoców, zbóż czy warzyw, zakupów w sklepie i wartości pieniądza, posługiwania się sprzętami technicznymi, gotowania oraz potraw, doboru odzieży do pogody, słowotwórstwa i rymów oraz powiedzeń, zajęć plastycznych, znajomości numerów alarmowych, przyrody i zwyczajów oraz cech charakterystycznych różnych gatunków zwierząt, transportu oraz infrastruktury, sportów i innych form rozrywki, zdrowia i podstaw biologii, tradycji i kultury, rozpoznawania kolorów i kształtów oraz odczytywania czasu i wagi, działań matematycznych na praktycznych przykładach, emocji i ich przejawów.

Celem gry jest uzbieranie 8 żetonów za poprawne odpowiedzi w trakcie 12 pytań, oczywiście limity te możemy ustalać indywidualnie dla siebie. Jedna osoba czyta pytanie, druga odpowiada, a wyniki szybko sprawdzamy na kartach odpowiedzi, ponieważ karty są numerowane. W przypadku remisu wybrani uczestniczy zabawy rozgrywają dogrywkę. Możemy grać mierząc czas, przykładowo 15 minut, wtedy emocje rosną wraz z jego upływem.

Grając z większą grupą dzieci rozdajemy każdemu po dwa żetony i zaczynamy czytać pytania. Jeśli gracz odpowie poprawnie otrzymuje żeton z puli gry, jeśli błędnie ? oddaje następnej osobie w kolejce. W przypadku braku odpowiedzi uczestnicy zabawy wspólnie dyskutują o rozwiązaniu.

Generalnie nie jesteśmy zwolennikami quizów, ponieważ nie jest łatwo stworzyć interesującą mechanikę do pytań i nierzadko zabawa zamienia się w natrętne odpytywanie, czego nie lubią ani uczniowie, ani nauczyciele czy rodzice. Wiele tutaj zależy od formy zaprezentowania pytania. W przypadku tej gry zadania są interesujące, typowe z życia wzięte, bardzo praktyczne i użyteczne w codziennej egzystencji. Taka nauka przez rozrywkę staje się przyjemniejsza, a jeśli pojawia się jeszcze rywalizacja z innymi uczestnikami zabawy ? tym lepiej!

http://mlodygiercownik.pl/2017/06/26/recenzja-gry-edukacyjnej-squla-quiz-klasa-1/

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

BarbaraT

 • 29-07-2017
 • 21:20

Taki Squla Quiz to jeden z przyjemniejszych sposobów na trenowanie pamięci i zdobywanie szkolnej wiedzy. Co ważne, pytania są zgodne z podstawą programową MEN. Tematy w jakich sprawdzi się nasza pociecha to matematyka, przyroda, polonistyka, plastyka, wychowanie fizyczne i muzyka. Pytania odnoszą się m.in. do rozpoznawania zwierząt, figur geometrycznych, kolorów, roślin, rzeczy codziennego użytku, odczytywania czasu, znajomości numerów alarmowych oraz rozwiązywania zadań matematycznych. Jest różnorodnie i ciekawie. Karty wykonane zostały bardzo estetycznie z niezbyt grubej tekturki i mają zaokrąglone rogi. Na każdej znajduje się pytanie, cztery warianty odpowiedzi oraz rysunek nawiązując do zadania. Tak więc, potrzebujemy pomocy osoby dorosłej, która zostaje prowadzącym i odczytuje pytania. Bardzo fajnym pomysłem jest dołączenie do gry karty z kodem dostępu do Squla.pl na okres 30 dni. Squla.pl to platforma edukacyjna dla dzieci, która pozwala im uczyć się poprzez zabawę.

Czy recenzja była pomocna?
Gry Planszowe i zabawki dla młodszych i starszych

Odkryj najfajniejsze zabawki dla dzieci i gry planszowe na Gandalf.com.pl! Znajdziesz tu gryzaki, grzechotki i zabawki aktywizujące dla najmłodszych pociech, edukacyjne zabawki interaktywne dla nieco starszych maluchów, a także pluszaki, maskotki, klocki, modele do sklejania, kolejki i zabawki kreatywne. Figurki i zabawki z ulubionych bajek i serii Twojego dziecka, gry sportowe do zabawy na dworze oraz przebrania, stroje, maski, zestawy do wspólnych doświadczeń i akcesoria plastyczne. Na Gandalf.com.pl przygotowaliśmy dla Was także najfajniejsze gry planszowe. Familijne planszówki do gry całą rodziną, tytuły dla młodszych i starszych dzieci, a także gry strategiczne, logiczne, ekonomiczne i fabularne dla dorosłych, które świetnie sprawdzą się podczas każdej imprezy! Znajdziesz tu również bogatą ofertę klocków Lego z najpopularniejszych kolekcji kultowej marki oraz puzzle od 10 do nawet 5 tysięcy elementów. Spraw radość maluchom i odkryj w sobie dziecko razem z Gandalf.com.pl!

Ciekawe pomysły Gandalfa

 • Quizy Squla to zestaw trzech błyskawicznych gier quizowych. Każda z nich jest przeznaczona dla innej grupy wiekowej. Uczniowie szkół podstawowych jeszcze nigdy nie mogli w tak wesoły sposób zdobywać wiedzy. Każda gra to dwa warianty zabawy - indywidualna i w grupie. Gra zgodna z...

 • W tej grze, poświęconej krajom z całego świata, Twoim zadaniem jest zabieranie kompletów czterech kart, tak zwanych `kwartetów`. Cała sztuka polega na sprytnym zadawaniu pytań i udzielaniu poprawnych odpowiedzi. Uzbieraj jak najwięcej zestawów i wygrywaj! Gra zgodna z podstawą...

 • Jak obliczyć wynik działania? Dzięki tej ekscytującej grze z łatwością opanujesz tę umiejętność. Wystarczy poznać zadanie i dopasować jedną z trzech kart odpowiedzi. Jeśli znajdziesz prawidłowe rozwiązanie i będziesz wystarczająco szybki, otrzymasz punkty i wygrasz rozgrywkę! Gra...

 • Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi? Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi. Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki i nie daj się...

 • Poznaj zwierzęta świata - 360 pytań dla młodych zoologów! Quiz zoologiczny to wspaniała, emocjonująca zabawa przy okazji której dziecko zdobędzie konkretną wiedzę dotyczącą świata zwierząt. W quizie liczy się nie tylko wiedza, ale i umiejętność podejmowania ryzyka - to gracz decyduje, ile...

 • 38.83 zł
  29.13 zł

  Gra porządkuje wiedzę dzieci na temat świata zwierząt. Przeznaczona jest dla 2-4 graczy, w wieku 4-8 lat.