Granna Gra Squla Quiz Klasa 1 - Gry Planszowe | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Granna Gra Squla Quiz Klasa 1

gry / zabawki

  • Granna
  • Wiek 4-56-9
  • Ilość graczy 2 osoby,  3-4 osoby,  5 i więcej
  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Granna Gra Squla Quiz Klasa 1 - opis produktu:

Sprawdź swoją wiedzę i refleks! Czy zdołasz jako pierwszy udzielić poprawnej odpowiedzi?
Gra zawiera ponad 100 ciekawych i podchwytliwych pytań związanych z różnymi przedmiotami szkolnymi.Odkryj kartę i zastanów się nad poprawną odpowiedzią. Znasz ją? Bądź szybki i nie daj się wyprzedzić! Gracz, który uzbiera najwięcej punktów, wygrywa. Gotowy do gry? Start!

Wiek 4-7 lat
Liczba graczy: 2-6

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

  • -21%
Rebel Gra Fallout Shelter Rebel 
140,40 zł 177.72
  • -26%
Gra Brzdęk! W Kosmosie Lucrum Games 
172,63 zł 233.28
  • -22%
Rebel Gra Black Angel (edycja polska) Rebel 
259,96 zł 333.28
  • -25%
Gra Sagrada: Pasja (edycja polska) Dodatek Foxgames 
59,96 zł 79.95
Zapowiedź - 3 kwartał 2020
  • Recenzje

    Recenzje

    image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
  • Gry

  • Granna Gra Squla Quiz Klasa 1

4.5/5 ( 11 ocen )
    5
    8
    4
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Młody Giercownik

  • 6-03-2018
  • 13:20

?Squla.pl? reklamuje się, jako ?największa platforma edukacyjna dla uczniów szkół podstawowych w Polsce?, czy to prawda? Warto samemu sprawdzić jakość ćwiczeń i zabaw, które obejmują materiał z zakresu klasy 1-6 oraz przedszkolny. My potwierdzamy za to, że są już gry quizowe nawiązujące do tego systemu, co ważne ? zgodne z podstawą programową MEN. Oto jedna z nich, zapraszamy do recenzji.

?Squla Quiz Klasa 1? to 108 kart z zadaniami, 2 karty odpowiedzi, 36 żetonów punktów, instrukcja oraz karta z kodem dostępu do portalu na okres 30 dni.

Tematyka obejmuje edukację: matematyczną, społeczno-przyrodniczą, plastyczną, muzyczną, polonistyczną oraz wychowanie fizyczne. Na standardowych rozmiarów kartach zamieszczono pytanie oraz cztery warianty odpowiedzi. Pytania są ilustrowane, ale należy umieć czytać lub bawimy się z opiekunem, ponieważ jest również tekst pisany.

Pytania odnoszą się do przetwórstwa oraz rozpoznawania owoców, zbóż czy warzyw, zakupów w sklepie i wartości pieniądza, posługiwania się sprzętami technicznymi, gotowania oraz potraw, doboru odzieży do pogody, słowotwórstwa i rymów oraz powiedzeń, zajęć plastycznych, znajomości numerów alarmowych, przyrody i zwyczajów oraz cech charakterystycznych różnych gatunków zwierząt, transportu oraz infrastruktury, sportów i innych form rozrywki, zdrowia i podstaw biologii, tradycji i kultury, rozpoznawania kolorów i kształtów oraz odczytywania czasu i wagi, działań matematycznych na praktycznych przykładach, emocji i ich przejawów.

Celem gry jest uzbieranie 8 żetonów za poprawne odpowiedzi w trakcie 12 pytań, oczywiście limity te możemy ustalać indywidualnie dla siebie. Jedna osoba czyta pytanie, druga odpowiada, a wyniki szybko sprawdzamy na kartach odpowiedzi, ponieważ karty są numerowane. W przypadku remisu wybrani uczestniczy zabawy rozgrywają dogrywkę. Możemy grać mierząc czas, przykładowo 15 minut, wtedy emocje rosną wraz z jego upływem.

Grając z większą grupą dzieci rozdajemy każdemu po dwa żetony i zaczynamy czytać pytania. Jeśli gracz odpowie poprawnie otrzymuje żeton z puli gry, jeśli błędnie ? oddaje następnej osobie w kolejce. W przypadku braku odpowiedzi uczestnicy zabawy wspólnie dyskutują o rozwiązaniu.

Generalnie nie jesteśmy zwolennikami quizów, ponieważ nie jest łatwo stworzyć interesującą mechanikę do pytań i nierzadko zabawa zamienia się w natrętne odpytywanie, czego nie lubią ani uczniowie, ani nauczyciele czy rodzice. Wiele tutaj zależy od formy zaprezentowania pytania. W przypadku tej gry zadania są interesujące, typowe z życia wzięte, bardzo praktyczne i użyteczne w codziennej egzystencji. Taka nauka przez rozrywkę staje się przyjemniejsza, a jeśli pojawia się jeszcze rywalizacja z innymi uczestnikami zabawy ? tym lepiej!

http://mlodygiercownik.pl/2017/06/26/recenzja-gry-edukacyjnej-squla-quiz-klasa-1/

Czy recenzja była pomocna?
brak oceny

BarbaraT

  • 29-07-2017
  • 21:20

Taki Squla Quiz to jeden z przyjemniejszych sposobów na trenowanie pamięci i zdobywanie szkolnej wiedzy. Co ważne, pytania są zgodne z podstawą programową MEN. Tematy w jakich sprawdzi się nasza pociecha to matematyka, przyroda, polonistyka, plastyka, wychowanie fizyczne i muzyka. Pytania odnoszą się m.in. do rozpoznawania zwierząt, figur geometrycznych, kolorów, roślin, rzeczy codziennego użytku, odczytywania czasu, znajomości numerów alarmowych oraz rozwiązywania zadań matematycznych. Jest różnorodnie i ciekawie. Karty wykonane zostały bardzo estetycznie z niezbyt grubej tekturki i mają zaokrąglone rogi. Na każdej znajduje się pytanie, cztery warianty odpowiedzi oraz rysunek nawiązując do zadania. Tak więc, potrzebujemy pomocy osoby dorosłej, która zostaje prowadzącym i odczytuje pytania. Bardzo fajnym pomysłem jest dołączenie do gry karty z kodem dostępu do Squla.pl na okres 30 dni. Squla.pl to platforma edukacyjna dla dzieci, która pozwala im uczyć się poprzez zabawę.

Czy recenzja była pomocna?