Gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska) - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska) - Rebel

 • Promocja
  image-promocja
 • Zapowiedź
  image-zapowiedź

gry / zabawki

 • Rebel
 • Ilość graczy 1 osoba,  2 osoby,  3-4 osoby,  5 i więcej

 • Zapowiedź - przybliżona data wydania: październik 2021
  Gdy tylko poznamy konkretną datę to umieścimy ją tutaj.

Gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska) - opis produktu:

Wcielcie się w legendarnych bohaterów i pokonajcie Króla Lisza!


Zbyt długo złowrogi Król Lisz i jego Plaga nieumarłych wylęgająca się z Północnej Grani, zagrażają Azeroth! Czas położyć temu kres!
CZas by legendarni herosi ruszyli do walki by rzucić wyzwanie Królowi Liszowi w jego potężnej twierdzy i raz na zawsze unicestwić zło!

World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest grą opartą na systemie znanej gry Pandemic, w której gracze wcielą się w znanych herosów by przeprowadzić najazd na Północną Grań.
Zjednoczonymi wysiłkami pokonają hordy ciemności,zgładzą nieumarłych zagrażających krainie ,przezwyciężając zagrożenia by szturmem wziąć bramy Cytadeli Lodowej Korony i stanąć naprzeciw Królowi Liszowi.
Czy podołają wyzwaniu kiedy staną naprzeciw potężnego wroga czy też jego przeklęte Ostrze Mrozu pożre kolejne dzielne dusze?Wrath of the Lich King - rozgrywka


Podczas gry każdy z uczestników będzie wcielał się w jednego z herosów Azeroth, dzierżąc unikalne zdolności swoich postaci. Do zwycięstwa nad siłami zła potrzebne będzie jednak co innego - współpraca. Tylko walcząc razem i wykorzystując właściwie swoje zdolności nawzajem herosi będą w stanie rzucić wyzwanie hordom nieumarłych nim pochłoną Azeroth.
Gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest grą w pełni kooperacyjną, co oznacza, że wszyscy razem wygramy lub poniesiemy klęskę.

Gracze mają za cel pokonanie Króla Lisza w jego twierdzy, Cytadeli Lodowej Korony ,jednak droga usiana jest wrogami których muszą pokonać najpierw ,wykonując zadania w 3 regionach. Ponadto Północną Grań toczy Plaga, olbrzymia armia nieumarłych, które trzeba powstrzymać nim rozprzestrzenią się po królestwie.

Dlaczego pokochasz tę grę?


Oparta na mechanizmie popularnych gier z serii Pandemic gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest płynną, zbalansowaną, w pełni kooperacyjną rozgrywką. Uczestnicy wspólnie walczą, by przetrwać i pokonać głównego przeciwnika.
Gra korzysta z nowego mechanizmu misji które reprezentują zagrożenia które trzeba pokonać by oczyścić drogę do fortecy złego Króla Lisza.
Wykonanie ich będzie wymagać bardzo ścisłej współpracy między graczami
wiążąc się z określonymi efektami specjalnymi.Gra daje okazję wcielić się w legendarnych bohaterów Azeroth dysponujących unikalnymi zdolnościami, i szczegółową figurkę reprezentująca jego postać na planszy.
Przy losowych elementach oraz zmieniających się warunkach misji, każda z rozgrywek będzie wymagać od graczy dostosowywania nowej strategii działań.
Proste reguły oraz sprawne mechanizmy prowadzenia rozgrywki powodują że
będzie satysfakcjonująca zarówno dla wprawnych graczy jak i tych którzy nie mają na co dzień styczności z planszówkami.

Wrath of the Lich King - Zawartość pudełka:


- 7 bohaterów
- Król Lisz
- 3 plugastwa
- 36 ghuli
- Cytadela Lodowej Korony
- 3 warownie
- 100+ kart
i wiele więcej!

S
Szczegóły

RECENZJE - Gry - Gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: