Gra Seasons Pory Roku - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Seasons Pory Roku - Rebel

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Gra Seasons Pory Roku - opis produktu:

Pory Roku - Zostań zwycięzcą pojedynku magów


Las Argos, samo serce leśnego sanktuarium. To właśnie tu zbierają się najpotężniejsi czarownicy w królestwach , aby stanąć do walki w legendarnym Turnieju Dwunastu Pór Roku. Zmagania potrwają trzy lata i pod koniec dwunastu pór roku wyłoniony zostanie najlepszy z nich by dostąpić zaszczytnego tytułu Arcymaga królestwa Xidit.

Wkrocz do gry, rzuć zaklęcia i spróbuj zdobyć najwyższe wyróżnienie jakie może spotkać maga w Porach Roku , stategicznej grze pełnej rzutów kośćmi oraz budowania swojej talii. Posiądź magiczne artefakty , wezwij swych sojuszników by stanęli wraz z Tobą i staw czoło wszystkim przeciwnościom.

Pory Roku - Przygotuj się dobrze.. do Wielkiego Turnieju


Najpierw jednak , wraz ze swoimi oponentami dokonacie waznego wyboru.
Przed wami znajdzie się 9 kart mocy. Wybierz swoje moce uważnie, ten wybór będzie wpływał znacząco na przebieg gry. Następnie czeka was dostosowywanie sie do rytmu pór roku, by w każdej chwili móc wykonać jak najwięcej z akcji które oferują przychylne kości. Gromadź artefakty oraz kryształy, zbierz sojuszników, zdobądź punkty prestiżu i zostań okrzyknięty najpotężniejszym magiem królestwa.

Pory roku - rozgrywka


Rozgrywka w Pory Roku jest podzielona na 2 fazy.

Pierwsza faza nazywana Preludium, to moment gdy Magowie budują swoją własną talię, wymieniając karty Mocy z pozostałymi uczestnikami Turnieju. Każdy stara się zebrać zestaw przydatnych efektów i stworzyć swoją strategię. 9 wybranych kart Mocy dzielą na 3 zestawy po 3 karty, które posłużą im w kolejnych częściach rozgrywki.

Potem nadchodzi druga faza,czyli długo wyczekiwany Turniej,są to 3 lata (12 następujących po sobie pór roku), podczas których uczestnicy będą starali się zebrać jak najwięcej punktów prestiżu i otrzymać tytuł Arcymaga królestwa Xidit. W tym celu będą rzucać kośćmi odpowiednimi dla danej pory roku, które wskażą im możliwe do wykonania akcje.

Aby wygrać, gracze będą musieli umiejętnie zaplanować zbieranie i krystalizowanie energii, a także opłacenie kosztu skorzystania z potężnych kart Mocy, które sobie przygotowali.

Pory Roku - Atuty


- Pory Roku kuszą dopracowaną sferą wizualną, dzięki której obcowanie z grą jest prawdziwą przyjemnością. Przepiękne grafiki przenoszą graczy w wyjątkowy, fantastyczny świat.
- To jeden z tytułów, w który nie da się rozegrać dwóch identycznych partii.
- Budowanie talii i wymiana kart w połączeniu z użyciem kości sprawiają, że za każdym razem mamy okazję wypróbować zupełnie inną strategię.
- To rozbudowana i interesująca gra, która daje stawia uczestników przed wieloma ważnymi decyzjami, wpływającymi na ich ostateczny wynik.
- Dzięki wykorzystaniu różnych zestawów dostępnych kart możemy modyfikować poziom trudności i dopasowywać go do możliwości uczestników: od Czarodzieja Praktykanta, aż do Arcymaga.
- Wydanie polskie.

Pory Roku - Zawartość pudełka:


- 1 plansza
- 1 tor kryształów
- 1 znacznik rund i 1 znacznik pory roku
- 4 plansze graczy
- 8 żetonów biblioteki
- 16 znaczników czarnoksiężników
- 20 kości pór roku
- 40 zaawansowanych kart mocy
- 60 podstawowych kart mocy
- 64 żetony energii

Liczba graczy: 2 - 4.

Wiek: od 14 lat.

Czas gry: ok. 60 minut.S
Szczegóły

RECENZJE - Gry - Gra Seasons Pory Roku

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 15 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: