Gra RPG Neuroshima Dodatek : Nowy jork - gra planszowa Portal Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra RPG Neuroshima Dodatek : Nowy jork - Portal Games

 • Promocja
  image-promocja

Gra RPG Neuroshima Dodatek : Nowy jork - opis produktu:

Pół Ameryki wie, że jesteśmy wielką, pieprzoną, odbudowaną metropolią.Że mamy prezydenta, prawo, konstytucję i inne pierdoły. Że jest tu armia, co chroni i służy. Odbudowane dzielnice czekające na pracowitych przybyszów. Że u nas nie wypatroszą cię za kolor skóry, wyznanie albo śmieszny akcent, bo zabrania tego konstytucja. Niektórzy nawet mówią, że tu nikomu nie przeszkadzała, jak jesteś zmutowany, dopóki masz w sercu amerykański sen! I że tylko czekamy, aż Collins da zielone światło, żeby ruszyć do boju i rozpieprzyć Molocha w drobny mak.

No i tarabani się jeden z drugim przez pół kontynentu, wbija się do miasta i sru! Rzeczywistość przypieprza w niego z siłą tira wypakowanego cementem.

Zanim wpakujemy się na Manhattan, daj sobie powiedzieć jedną ważną rzecz. Wszystko, co wydaje się, że wiesz o Nadgniłym Jabłku, to bzdury. Nie mówię tego dlatego, że mam cię za frajera, bo nie mam. Mówię to, bo bardzo nie lubię tracić kumpli, a w Nowym Jorku niewiedza zabija szybciej, niż działko Juggernauta.Treść, czyli najważniejsza część każdego dodatku, napisana została w stylu typowym dla Neuroshimy. Zamiast suchego, w zasadzie bezosobowego stylu i obiektywnych opisów lokacji, dostajemy narracjię prowadzoną przez kogoś z wewnątrz settingu. Tym razem przez podręcznik prowadzi nas rodowity nowojorczyk, pokazujący miasto komuś, kto dopiero do niego przybył i konfrontujący powszechnie znaną propagandę z rzeczywistością.

Nowy Jork podzielono na cztery rozdziały.Sekcje podręcznika zostały zatytułowane następująco: Witamy w Ameryce, Collinsowo, Enklawy iTajemnice Nowego Jorku. Na końcu załączona jest też mapa miasta.

Podsumowując, Nowy Jork to sprawnie napisany nationbook. Służyć może zarówno jako inspiracja do wielu przygód, źródło pomysłów na masę postaci, a także (i do tego właśnie został stworzony) przewodnik po tym mieście, a także społeczeństwie jego mieszkańców. Doskonały dla każdego, kto chce grać kimś z Nowego Jorku albo prowadzić w tym miejscuNeuroshima Nowy jork - opinie


Nie jesteś przekonany, czy powinieneś zakupić Neuroshima Nowy jork?
Opinie o grze znajdziesz w sklepie Gandalf.
Zachęcamy naszych użytkowników do pozostawiania recenzji ulubionych (i nie tylko) produktów.
Zapoznaj się z nimi i przekonaj, że warto wejść w posiadanie nowej części Neuroshimy.
Przetestowałeś już Neuroshima Nowy jork?
Opinią koniecznie podziel się z innymi Klientami Gandalfa.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra RPG Neuroshima Dodatek : Nowy jork

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Spierek

ilość recenzji:12

12-08-2020 12:16

Książka przedstawia świetny obraz Nowego Jorku jako zniszczonej apokalipsą metropolii w której powoli odbudowuje się stolica kraju ludzi.
Dobrze wprowadza nas w temat zarówno podroży do samego miasta jak i poruszania się po nim.
Klimatyczne opisy lokacji które powstały na gruzach miasta ,oraz ludzi (i nie tylko) których można tam spotkać są znakomitą pomocą w czasie prowadzenia przygód dla graczy w tej okolicy.
Obraz nowego rządu ZSA rządzonego przez Collinsa żelazną ręką ,w którym jednak nie jest tak doskonale jak ludzie z zewnątrz chcieliby myśleć przyprawia o prawdziwe ciarki.

Pozycja wprowadza bardzo dużo możliwości tworzenia klimatycznych przygód zarówno w podanych lokacjach jak i tworzenia własnego obrazu Nowego Jorku ze swoimi lokacjami i przygodami.

Obowiązkowa pozycja dla każdego Mistrza Gry chcącego wprowadzić Nowy jork jako miejsce przygody.

Czy recenzja była pomocna?