Gra Neuroshima Hex! 3.0 Dodatek Troglodyci - gra planszowa Portal Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Neuroshima Hex! 3.0 Dodatek - Portal Games

Troglodyci

 • Promocja
  image-promocja

Gra Neuroshima Hex! 3.0 Dodatek, Troglodyci - opis produktu:

Epoka Lodowcowa... tylko zimniej


Kiedy znany nam cywilizowany świat się skończył, razem z walką o przetrwanie przeciwko innym ludziom przyszła również zmiana klimatu,zmuszając do walki również z naturą.Ekstremalny mróz ,brak pożywienia,i ciągła walka, w tych warunkach człowieczeństwo musiało ustąpić miejsca przetrwaniu. Mroźne pustkowia zrodziły plemiona kanibali,bezlitosnych mutantów,śmiertelnie groźnych.
Atakują używając gołych pięści oraz najbardziej prymitywnych broni - drewnianych konarów, maczug owiniętych w drut kolczasty, kości i złomu. Gdy lód skuje wodę, lepiej podwoić warty, bowiem lodowaty wicher to nie wszystko, co nadciąga z północy! Idą TroglodyciDodatek Neuroshima Hex 3.0: Troglodyci wprowadza nową frakcję do gry i stawia przed graczami zupełnie nowe wyzwania. Armia wyróżnia się dużą liczbą wojowników i żetonów Bitwy. Troglodyci łatwo dostosowują się do zaistniałych na planszy warunków. Dzięki nowej mechanice kanibalizacji własnych jednostek, natychmiast otrzymują dodatkowy bonus Sytości. Wojownicy ze znacznikami Większej Sytości zadają więcej ran, są szybsi, stają się mobilni lub wytrzymalsi. Z drugiej strony poświęcanie jednostek prowadzi do zmniejszenie ich liczby i ogranicza możliwość uruchomienia bitwy przez zapełnienie planszy.Zawartość pudełka:


- 54 żetony
- instrukcja
- woreczek strunowy

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima Hex (edycja 3.0).

Wiek: 10+
Liczba graczy: 2-4 osoby
Czas gry: około 30-60 minut

Troglodytów - opinie


Nie jesteś przekonany, czy powinieneś zakupić Troglodytów?
Opinie o grze znajdziesz w sklepie Gandalf. Zachęcamy naszych użytkowników do pozostawiania recenzji ulubionych (i nie tylko) produktów.
Zapoznaj się z nimi i przekonaj, że warto wejść w posiadanie nowej gry planszowej.
Przetestowałeś już Troglodytów?
Opinią koniecznie podziel się z innymi Klientami Gandalfa.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Neuroshima Hex! 3.0 Dodatek, Troglodyci

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Alex

ilość recenzji:3

8-10-2020 13:11

Kolejny bardzo dobry dodatek armijny do Neuroshimy. Troglodyci wprowadzają nową, bardzo ciekawą mechanikę - kanibalizm, która pozwala na zjadanie swoich jednostek w celu zwiększenia siły pozostałych, co daje wiele nowych możliwości taktycznych dla rozgrywającego Troglodytami, a jednocześnie zmusza przeciwnika do ostrożniejszego umieszczania swoich żetonów oraz większej analizy możliwych przyszłych ruchów. W zestawie znajduje się również nowy rodzaj strzelca, który atakuje nie w kierunku jednej ze ścian, lecz po wierzchołku żetonu, zadając obrażenia na hexa znajdującego się na drugim końcu. Taki atak pozwala na sprytne ominięcie tarcz czy po prostu niewygodnych jednostek przeciwnika, dodając oczywiście kolejną porcję taktycznego myślenia dla wszystkich stron. Dodatek jak najbardziej polecany!

Czy recenzja była pomocna?