Gra Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated Drużyna Zarządu - gra planszowa Lucrum Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated Drużyna Zarządu - Lucrum Games

 • Promocja
  image-promocja

Gra Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated Drużyna Zarządu - opis produktu:UWAGA! Gra jest rozszerzeniem uniwersalnym pasującym do Brzdęk! Legacy oraz
klasycznej linii Brzdęk! Nie Drażnij Smoka, jak również do Brzdęk! W kosmosie.Niektóre skoki na skarby wymagają prawdziwego profesjonalizmu.
Jeśli nie da się bez niego nic zrobić, wezwij Acquisitions Incorporated!
renomowana między wymiarowa korporacja z wieloletnim doświadczeniem w łupieniu wszelkiego łupu który nie jest przytwierdzony na stałe do podłogi.
Każda postać z Drużyny Zarządu przychodzi z własną unikalną talią odzwierciedlającą jej talenty.
wykorzystaj je w oryginalnym Brzdęku! bądź w Brzdęku! Legacy.

dodatek zawiera:
- 40 kart (4 unikalne talie startowe po 10 kart)
- 4 fgurki
- 4 planszetki graczy
- instrukcję
- dedykowaną pod figurki wypraskę

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated Drużyna Zarządu

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 3 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:
Nagrodzona Recenzja

Cecylia

ilość recenzji:18

6-07-2021 07:53

Gra Brzdęk! Drużyna Zarządu jest jednym z kilku dodatków, które pojawiły się na rynku.

Po pierwsze w dodatku znajdziemy przepiękne figurki, które całej rozgrywce w grę Brzdęk nie drażnij smoka dodają klimatu.

Po drugie w tym niewielkim pudełku znajdziemy cztery komplety kart startowych dla każdej z postaci oraz planszetki.

Zatem każdy z graczy wybiera sobie postać, którą będzie grał a do niej jest przypisana odpowiednia figurka, planszetka i komplet kart startowych. Dzięki różnorakim kartom gra od samego początku pozwala nam na dysponowanie różnymi akcjami. Po rozegraniu kilku partii zapewne będziemy mieli swoje ulubione postacie, którym przypisane są poszczególne "moce" i "działania".

Dzięki temu niewielkiemu dodatkowi nasza dotychczasowa gra stanie się bardziej dynamiczna, zwiększy się także interakcja pomiędzy graczami oraz nieprzewidywalność zagrań przeciwnika.

Polecam :-)

Czy recenzja była pomocna?

koszdal

ilość recenzji:22

11-06-2021 10:17

W podstawową wersję gry Brzdęk Nie drażnij smoka uwielbiamy grać. Mimo rozegranych ładnych kilku rozgrywek gra nadal wywołuje uśmiech na twarzy, no ale jak wiadomo, w końcu dla większego urozmaicenia trzeba kupić dodatek. Jest to mój pierwszy dodatek do podstawowej wersji gry. Otrzymanie w nim figurek- fajna sprawa, zawsze to robi jakiś klimat, a ich wykonanie też jest na dobrym poziomie. Ponadto otrzymujemy planszetki gracza oraz dodatkowe karty i to praktycznie najważniejsza kwestia. Dotychczas każdy gracz zaczynał mając na ręce te same karty, a tu zmiana, każdy dysponuje innymi kartami z innymi funkcjami przypisanymi tylko określonej postaci. SUPER, ale oczywiście jest mały minus, nie każda postać wam się spodoba. Dodatkowe funkcje takie jak np. typowanie karty, którą zabierze kolejny gracz- rzadko przyniesie wam korzyść. Po rozegraniu gry przy użyciu każdej z postaci już będziecie wiedzieli, która wam bardziej będzie odpowiadać przez to, że bardziej wpływa na rozgrywkę. Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne, jedyny minus, to taki, że przy okazji dodatku można było dodać jeszcze jakąś małą mechanikę zmieniającą grę. Ale nie ma co narzekać tylko grać i się dobrze bawić, czego wam i sobie życzę. :-)

Czy recenzja była pomocna?