Gra Blood Rage Bogowie Asgardu Rozszerzenie - gra planszowa Portal Games | Sklep Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gra Blood Rage Bogowie Asgardu Portal Games

Rozszerzenie

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Gra Blood Rage Bogowie Asgardu, Rozszerzenie - opis produktu:

Rozszerzenie wprowadza do gry tytułowych bogów asgardu. W każdej rozgrywce udział bierze tylko dwóch Bogów. Losowo należy dobrać dwie karty bogów i umieścić je obok planszy, tak aby wszyscy gracze mogli przeczytać ich specjalne działanie. Na końcu przygotowania do gry z Bogami Asgardu należy dobrać dwa żetony Ragnaroku, które nie zostały umieszczone na Torze Epok ani na planszy. Do wylosowanych w ten sposób prowincji należy dołożyć wybranych bogów. Użyte żetony Ragnaroku odkładamy na bok.Każda umiejętność boga zawsze jest aktywna i zmienia zasady dotyczące prowincji, w którym znajduje się dany bóg. Efekty nie działają na pozostałe prowincje. Po tym jak gracz wykona akcję Plądrowania, nie ważne czy się ona powiedzie czy też nie, to gracz musi przesunąć figurkę boga do innej prowincji w której nie ma aktualnie figurki Boga i prowincja ta nie została jeszcze splądrowana ani zniszczona. W ten sposób, żadna figurka nie może być przesunięta do splądrowanej lub zniszczonej prowincji.Na początku 2 i 3 Epoki ci sami bogowie są ponownie umieszczani w losowy sposób na planszy.

Kombinacja dwóch bogów podczas gry dodaje kolejny poziom strategii i czyni ją jeszcze bardziej unikatową! Od Ciebie zależy czy będziesz starał czerpać jak najwięcej kożyści z umiejętności bogów. I raz po raz przesuwał boga i starał się po raz kolejny plądrować jego prowincję? Czy też będziesz starał się zneutralizować działanie boga poprzez plądrowanie prowincji sąsiadujących z bogiem? Najprawdopodobniej będziesz starał się przesuwać go do prowincji wybranego gracza by przeszkodzić mu w jego planach! To wszystko dodaje kolejnych strategicznych opcji! I to bez dodawania skomplikowany i ciężkich zasad!Zawartość pudełka:
6 wysokiej jakości plastikowych figurek
6 kart bogów
instrukcja

Wiek: od 8 lat
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 60-90 minut

S
Szczegóły
Dział: Gry / Zabawki
Rodzaj zabawki: Gry
Promocje: Portal Games - gry planszowe
Wiek: Gry dla 5 i 6 latka,  Gry dla 7, 8, 9 latka,  Gry dla 10 latków,  Gry dla 11 latków,  Gry dla 12 latków,  Gry dla 13, 14, 15 latków
Ilość graczy: 2 osoby,  3-4 osoby
Gry: strategiczne
Producent: Portal Games
Wymiary opakowania: 120x160

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Blood Rage Bogowie Asgardu, Rozszerzenie

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 32 oceny )
 • 5
  23
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  2

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Carlos

ilość recenzji:13

7-09-2020 10:21

Bardzo przyzwoity dodatek do gry Blood Rage. Nie zmienia on jakoś szczególnie samej rozgrywki, ale ma na nią pewien istotny wpływ.

Nie mogę ocenić tego dodatku na 5/5 z uwagi na to, że jego zasięg działania na pole rozgrywki jest nieco przypadkowy i nie zawsze ma bezpośredni wpływ na samą rozgrywkę. Oczywiście może to być zarówno wada jak i zaleta, ale jednak od dodatku oczekuje się, by coś rozszerzał.

Co do samego dodatku, pierwszym plusem jest to, iż jest on w wielu językach, co pozwoliło nam na wybór wersji angielskiej i pewną naukę tego języka z synem podczas gry.

Do gry wprowadza 2 z 6 dostępnych w nim bogów, którzy mają wpływ na akcje w prowincjach, w których aktualnie przebywają. Oczywiście bogowie poruszają się pomiędzy prowincjami wedle zasad zawartych w dodatku.

Czy warto kupić ten dodatek ?

Jeśli chcemy ubarwić samą grę oraz urozmaicić ją o czynniki dodatkowe i większą losowość rozgrywki, to jak najbardziej.

Czy recenzja była pomocna?

Tomasz

ilość recenzji:1

brak oceny 2-12-2018 18:42

Mój pierwszy zakupiony i zdecydowanie najlepszy dodatek do jednej z najlepszych gier które posiadam. Dodatek zmienia podstawowe zasady gry co całkowicie odświeża rozgrywkę, nie żeby ta się znudziła. Rozszerzenie wprowadza Bogów Asgardu do rozgrywki którzy dodają dodatkowe efekty podczas gry przykładem: Oddyn który pozwala dwukrotnie uzyskać nagrodę z plądrowania. Bogów jest sześcioro a każdy z nich posiada inne wpływające na grę efekty. Jedynym słowem jest więcej możliwości taktycznych. Figurki oczywiście trzymają poziom z podstawki, karty bóstw są duże i ładnie wykonane. Przed zakupem uważałem że żółty kolor figurek to słaby pomysł do momentu pierwszej rozgrywki. Figurki są bardzo widoczne i nie ma miejsca na pomyłkę w którym regionie się znajdują. Szczerze polecam dodatek i sam pozostaje nim zachwycony.

Czy recenzja była pomocna?