Fisher Price Tablet malucha DHN29 - Zabawki dla dziewczynek i chłopców | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Fisher Price Tablet malucha

DHN29

gry / zabawki

 • Fisher Price
 • Wiek 0-12-3
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy

Fisher Price Tablet malucha, DHN29 - opis produktu:

Ten zabawny pierwszy tablet dziecka wprowadzi malucha w świat literek, pierwszych słów, zwierzątek i wielu innych atrakcji!

Przedstawiamy własny tablet dziecka - Tablet Malucha z technologią Poziomy nauki od Fisher-Price. Niniejszy tablet powstał w oparciu o Poziomy nauki, innowacyjną technologię, dzięki której zawartość edukacyjną zabawki można dostosować do wieku malucha. Każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie, dlatego technologia `Poziomy nauki` pozwala na wybór poziomu odpowiedniego dla etapu rozwoju dziecka! Zabawka oferuje wiele odpowiednich dla wieku i umiejętności malucha piosenek, wypowiedzi i dźwięków na trzech poziomach zabawy. Tablet z 28 łatwymi do naciskania przyciskami `aplikacji` (w tym 26 z literkami alfabetu) pomaga w nauce literek od A do Ż oraz nazw przedmiotów, a także odgrywa śmieszne odgłosy, melodyjki i sześć piosenek do wspólnego śpiewania! Wielobarwne światełka świecą i `tańczą` w rytm muzyki!

Cechy
- Pomaga w nauce literek kolorów, pierwszych słów, nazw zwierzątek i wielu innych atrakcji!
- Mnóstwo muzyki, wypowiedzi i dźwięków!
- Technologia Poziomy nauki - nauka zmienia się wraz z rozwojem dziecka!
- Trzy poziomy zabawy oferują maluszkowi ciekawe piosenki, wypowiedzi i dźwięki
- Wymaga 3 baterii typu AA


Poziom 1 - Odkrywanie - od 12 miesięcy
Za aktywną zabawę maluszek nagradzany jest słówkami, wesołymi dźwiękami i melodyjkami. Dziecko może naciskać dowolne przyciski z literkami, aby poznawać nazwy różnych obiektów!

Poziom 2 - Zachęcanie - od 18 miesięcy
Ten poziom zachęca maluszka do odnajdowania literek i przedmiotów na tablecie! Melodyjki, dźwięki i specjalne wyrażenia nagradzają zabawę dziecka. Gdy maluszek będzie naciskać przyciski, usłyszy proste pytania i polecenia takie jak np. `Znajdź małpkę`.

Poziom 3 - Naśladowanie - od 24 miesięcy
Całkiem jak prawdziwy, ale zabawniejszy! Realistyczny tablet z płaskim ekranem zachęca do angażowania wyobraźni podczas radosnej zabawy w naśladowanie. `Kwa, kwa! Zakwaczesz jak kaczka?`
S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Zabawki
Fisher Price Tablet malucha, DHN29

4/5 ( 25 ocen )
  5
  15
  4
  3
  3
  3
  2
  1
  1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Sylwia Piątkiewicz

 • 16-01-2018
 • 22:20

recenzja nagrodzona 15.00pkt - recenzja tygodnia

Wspaniała zabawka dla maluszka. Produkty FIsher Price rzadko nas zawodzą - bardzo je w domu lubimy, natomiast ich cena bywa niekiedy powalająca. Ten tablet mimo wszystko uznaję za jeden z lepszych zakupów a moja 14 miesięczna córeczka sama do niego chętnie wraca, żeby się pobawić. Zabawka posiada 3 poziomy trudności, oraz poziomy głośności. Mówi do dziecka, zachęca go do naciskania odpowiednich przycisków. Zaskoczyło mnie, że posiada piękne i stonowane efekty świetlne - najfajniejszy jest moment, kiedy spiker śpiewa piosenkę o tęczy i kolory w niej wymieniane podświetlają się faktycznie w czasie rzeczywistym na ramce tabletu! Niemowlak nie ma problemu z naciskaniem przycisków - zabawka jest lekka. Występuje w niej spójność kolorów literek i kolorów światełek (czyli naciskam pomarańczowy świeci na pomarańczowy) z rozróżnieniem nawet na jasne i ciemne odcienie!

Czy recenzja była pomocna?