Model Ferrari FXX K Red 1:24 | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Model Ferrari FXX K Red 1:24 - Bburago

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

 • Producent Bburago
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Lego nowosci 2021

Model Ferrari FXX K Red 1:24 - opis produktu:

Czy jesteś zapalonym kolekcjonerem metalowych modeli samochodów? Lub po prostu chcesz uszczęśliwić swoje dziecko, przyjaciół lub znajomych? W tym celu powstają metalowe modele samochodów Bburago!

Metalowy model samochodu 1:24 Bburago 18-26301 FERRARI FXX K nie tylko dla kolekcjonerów. Ma otwierany kaptur, kierownica jest w pełni funkcjonalna. Kolor modelu jest czerwony.

Modele kolekcjonerskie Bburago są jednymi z najbardziej popularnych na rynku, nie tylko ze względu na ich dobre wykonanie, ale także ich przyjazną cenę. Korpus modeli jest wykonany z metalu i zawiera wiele szczegółów.

Oryginalne informacje
Ferrari FXX to samochód wyścigowy o wysokich osiągach zbudowany na Ferrari Enzo. Nie wolno mu jeździć na zwykłych drogach. FXX wykorzystuje niektóre technologie opracowane przez Ferrari Enzo i łączy je z nowymi. W przypadku samochodu klienci zapłacili 2,7 miliona dolarów, ale mogą jeździć samochodem tylko na specjalnym pasie startowym w dni, które Ferrari aprobuje. Ferrari zbudowało 30 FXX w porównaniu z 29, które pierwotnie planowano. Wszystkie zostały sprzedane wybranym klientom Ferrari, z wyjątkiem jednego, który został zachowany w Ferrari World Ferrari F1 SpA. 30-ty samochód dostał Michael Schumacher, kiedy opuścił Formułę 1 w 2006 roku. FXX Schumachera różni się od innych tym, że jest jedynym czarnym FXX bez lantera.

Gama Ferrari Bburago
Seria Bburago Ferrari oferuje szczegółowy projekt tampodruku, szczegółowe szczegóły modelu wewnętrznego (np. Tablica rozdzielcza). Modele Ferrari są zapakowane w tradycyjny pakiet Bburago na plastikowej podstawie kolektora.

Funkcje
Model ma otwierane drzwi i kaptur, kierownica jest w pełni funkcjonalna.
Korpus wykonany jest ze stopu cynkowo-aluminiowego.
Nadruk wykonany jest z nadrukiem tamponowym w wysokiej jakości kolorze.
Duża liczba szczegółów, w tym manekin silnika.
Otwarta pokrywa drzwi i silnika. < / li>
Szczegółowe światła i kierunkowskazy.
Opony gumowe.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Zabawki - Model Ferrari FXX K Red 1:24

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: