SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gra Dungeons & Dragons: Player`s Handbook (edycja angielska) Wizards of the Coast

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Producent Wizards of the Coast
 • Dostępność niedostępny
 • Płatności Twisto 11.23

Opis produktu:

Wszystko czego gracz potrzebuje, aby stworzyć swoją postać w heroicznym świecie Forgotten Realms!Player`s Handbook (podręcznik gracza) to jedna z głównych ksiąg piątej edycji D&D. Znajdziesz w niej zestawienie zasad i reguł służących tworzeniu, rozwojowi i nadawaniu charakteru Twojej postaci. Tła, zdolności, walka, ekwipunek, zaklęcia i wiele, wiele więcej...

Najnowsza edycja była testowana wiele miesięcy przez wolontariuszy rozsianych po całym świecie, a wszystko po to, aby nowe D&D mogło sprostać wymaganiom przeróżnej maści graczy, wciąż pozostając w klasycznym high fantasy.

Wizards of the Coast, jak i testerzy nowego systemu uznają, że jest to wzięcie wszystkiego co najlepsze z wszystkich poprzednich edycji systemu, uproszczone jednakże dające wciąż multum możliwości w kreacji postaci i przygód. Dla grających we wcześniejsze odsłony, przeniesienie się na piątą edycję nie powinno stanowić żadnego problemu, ponieważ podstawa systemu pozostała niezmieniona.

Zapomniane Krainy potrzebują bohaterów. Czy Ty staniesz się jednym z nich?

Podręcznik w twardej oprawie, wydany w języku angielskim.

Dungeons & Dragons: Players Handbook- opinie


Nie jesteś przekonany, czy powinieneś zakupić Dungeons & Dragons: Players Handbook/strong>?
Opinie o grze znajdziesz w sklepie Gandalf.
Zachęcamy naszych użytkowników do pozostawiania recenzji ulubionych (i nie tylko) produktów.
Zapoznaj się z nimi i przekonaj, że warto wejść w posiadanie nowej części Dungeons & Dragons.
Przetestowałeś już Dungeons & Dragons: Players Handbook?
Opinią koniecznie podziel się z innymi Klientami Gandalfa
S
Szczegóły
Dział: Gry / Zabawki
Producent: Wizards of the Coast

RECENZJE - Gry / Zabawki - Gra Dungeons & Dragons: Player`s Handbook (edycja angielska)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Lodowy

ilość recenzji:2

3-09-2020 19:17

Players Handbook autorstwa wydawnictwa Wizards of the Coast to jeden z kluczowych podręczników do piątej edycji gry fabularnej Dungeons&Dragons. Podręcznik Gracza służy pomocy w tworzeniu postaci, zawierając w sobie spis podstawowych ras postaci, prawie wszystkich dotąd wydanych klas, kilkanaście bazowych podklas postaci, wiele teł i obszerną ilość zaklęć. Podręcznik także wyposażony jest w pomocne wypowiedzi odnośnie tworzenia postaci i grania nimi oraz zawiera niezbędne elementy mechaniki rozgrywki. Nie bez powodu jest więc podstawowym podręcznikiem. Uważam, że jest nawet jednym z niezbędników do rozpoczęcia swojej przygody z tą grą, biorąc pod uwagę fakt, że zawiera praktycznie wszystkie klasy postaci. Warto też wspomnieć o aspekcie kolekcjonerskich tychże książek; boki ich okładek ustawione obok siebie, czy to w orientacji pionowej, czy poziomej wyglądają schludnie i estetycznie, zapełniając sporo miejsca na półce. Jedyne zastrzeżenie jakie mam wobec tego podręcznika jest takie, że jest rozbity na trzy części: tą, Dungeon Masters Guide oraz Monster Manual, jednakże nie jest to ogromny problem - to hobby jest tego naprawdę warte, tak samo jak zakup nie tylko tej książki, ale też dwóch pozostałych o których wspomniałem.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?