Czysta planeta Gra loteryjka Kapitan Nauka - gra planszowa Edgard | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Czysta planeta Gra loteryjka Kapitan Nauka - Edgard

  • Promocja
    image-promocja

gry / zabawki

Czysta planeta Gra loteryjka Kapitan Nauka - opis produktu:

Loteryjka Czysta planeta (4+) to tematyczna gra od Kapitana Nauki dla przedszkolaków i uczniów, dzięki której dowiedzą się, jak dbać o środowisko poprzez właściwą segregację śmieci, a także ponowne wykorzystanie niektórych produktów czy opakowań.

Dzieci nie tylko zdobędą wiedzę o najbliższym otoczeniu, lecz także będą ćwiczyć pamięć i koncentrację. Celem gry jest przyporządkowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w odpowiednich miejscach.
Dzięki czterem wariantom rozgrywkę można dostosować do wieku i możliwości graczy.

Gra na pamięć i spostrzegawczość!
Loteryjki to nie tylko gry, lecz także dobre pomoce do poznawania świata czy nauki języków. Pomagają ćwiczyć przede wszystkim spostrzegawczość, ale też pamięć, koordynację ręka-oko czy refleks.


Które opakowania są z plastiku, a które z papieru?
Co zrobić z łupinkami orzechów i skorupkami jajek?
Jak dać drugie życie starym butelkom? Co zrobić z elektrośmieciami?
Loteryjka Czysta planeta (4+) Kapitana Nauki zachęca do dbania o środowisko naturalne oraz wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu. Barwne i realistyczne scenki rodzajowe zilustrowane przez Kamilę Kozłowską zainspirują do rozmów o ekologii, a także zachęcą do rozgrywek na spostrzegawczość i refleks.

Rozwój poznawanie świata, spostrzegawczość, pamięć, koordynacja oko-ręka Autorzy Kamila Kozłowska ? niezależna ilustratorka. Jej prace były nagradzane na portalach internetowych i w wielu konkursach, dwukrotnie zdobyła główną nagrodę na ?Zainspirowani Japonią? oraz wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi za krótką formę komiksową.

Publikuje w magazynach, takich jak ?Computer Arts UK? czy ?Soul Magazine?. * Gra wcześniej wydana pod tytułem Loteryjka. Recykling. W serii również Loteryjka Kolory 2+ Loteryjka Na wsi 2+ Loteryjka Zwierzęta 2+ Loteryjka Ubrania 3+ Loteryjka Świat 3+ Loteryjka Angielski. Pierwsze słowa 4+ Loteryjka Kosmos 4+ Loteryjka Pory roku 4+ Loteryjka Rodzinka 4+S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Czysta planeta Gra loteryjka Kapitan Nauka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: