Wiedza o kulturze liceum i technikum. Podręczniki do WOK | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wiedza o kulturze - podręcznik 

Wiedza o kulturze odpowiada na zawiłe pytania. Jakie są relacje między kulturą, nauką, religią i magią? Czy istnieją więzi między kulturami narodowymi, regionalnymi i całymi cywilizacjami? Aby wspomóc zrozumienie tematów powiązanych z szeroko rozumianą kulturą, warto skorzystać z szerokiej oferty podręczników do wiedzy o kulturze. Każda książka zawiera skrupulatnie dobrane treści, które zdobią reprodukcje najważniejszych dzieł sztuki w dziejach kultury ludzkości.

Wiedza o kulturze – podręcznik liceum

Wszystkie podręczniki do wiedzy o kulturze liceum, dostępne na Gandalf.com.pl, umożliwiają uczniom poszerzenie wiedzy z zakresu:

  • kulturoznawstwa,
  • epok i kierunków muzyki,
  • terminologii kompozycyjnej i wykonawczej,
  • gatunków sztuki filmowej,
  • terminologii teatralnej i filmowej. 

Zdobyte informacje z zakresu wiedzy o kulturze w liceum mogą zostać sprawdzone na egzaminie maturalnym z przedmiotów: historia sztuki, historia muzyki, filozofia, j. łaciński i kultura antyczna. Dodatkowo przydadzą się kandydatom na uczelnie artystyczne.  


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do wiedzy o kulturze. Liczba produktów to: 9 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 20%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
liceum i technikum
klasa 1-3
wiedza o kulturze
z1