Podręcznik i książki do języka angielskiego szkoła ponadgimnazjalna - liceum i technikum | Gandalf
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręcznik do języka angielskiego szkoła ponadgimnazjalna 

Wszechobecny język angielski zyskał uznanie uczniów. W przekonaniu do nauki pomagają popkultura oraz rozwój technologii. Opierają się one bowiem właśnie na języku angielskim. Niezależnie od tego, z jakiej części świata pochodzimy, wiemy co się śpiewa, w co się gra, o czym mówią bohaterowie ulubionych seriali i filmów. Jedno jest pewne – sympatia, jaką darzymy nasze zainteresowania, przekłada się mimochodem na umiejętności językowe. Nie warto zmarnować chęci do nauki języka angielskiego. Warto natomiast wejść na wyższy poziom umiejętności. Podręcznik do języka angielskiego, szkoły ponadgimnazjalnej, ugruntuje zdobytą już wiedzę. Ponadto przygotuje do nauki pod maturę, światowe certyfikaty, a także usystematyzuje zdobyte już umiejętności. Być może podręcznik do języka angielskiego szkoły ponadgimnazjalnej stanie się Twoim nowym oknem na świat, skoro staliśmy się globalną wioską...

Czym wyróżniają się podręczniki do angielskiego szkoły ponadgimnazjalnej?

Czym różni się ekranizacja Sherlocka Holmesa, w której występuje Benedict Cumberbatch, od tej z Robertem Downeyem Jr? Różnica tkwi w języku. Wiele dostępnych podręczników do angielskiego szkół ponadgimnazjalnych wskazuje różnice między dwiema odmianami tego języka. Będąc w Europie i byłych koloniach brytyjskich, spotkasz się z brytyjską wersją angielskiego. Natomiast to angielski amerykański, używany m. in. w Ameryce oraz Kanadzie, zdaje się być bardziej powszechny na świecie. W poznaniu tych oraz innych tajników słownictwa pomogą interesujące pozycje z kategorii podręczniki do języka angielskiego szkoła ponadgimnazjalna.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do języka angielskiego: szkoła ponadgimnazjalna. Liczba produktów to: 227 - wszystkie w świetnych cenach! Najlepsze materiały dydaktyczne kupisz u nas z rabatami sięgającymi 12%. Możesz sięgnąć m.in. po Oxford Matura Trainer. Repetytorium z języka angielskiego Poziom podstawowy. Szlifuj swoje umiejętności językowe z książkami od Gandalfa!
z17
językowe
angielski
szkoły ponadgimnazjalne
1 - 17 z 399 ofert