Muzyka: podręczniki dla szkoły ponadpodstawowej - liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Muzyka – podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej

W ofercie sklepu Gandalf.com.pl znajdziesz podręczniki do muzyki dla liceum i nie tylko.  W pełni zgodne z podstawą programową, umożliwiają przygotowanie do nowej matury z historii muzyki. Dostępne książki zawierają m.in.: liczne powtórki materiału i zadania, przykłady nutowe, propozycje nagrań, słowniczek trudniejszych terminów oraz indeks nazwisk. 

Podręcznik do muzyki liceum

Prezentowane publikacje skierowane są również do szkół muzycznych II stopnia oraz liceów muzycznych. Podczas nauki przedmiotu w szkołach średnich uczniowie zapoznają się z historią muzyki na przestrzeni epok. Podręczniki dla szkoły ponadpodstawowej do muzyki uczą interdyscyplinarnego, logicznego kojarzenia faktów. Zdobyte umiejętności wspomagają realizację celu edukacji ponadpodstawowej, czyli zrozumienia zagadnień potrzebnych do nowego egzaminu maturalnego z zakresu historii muzyki. Absolwenci liceów, techników oraz szkół muzycznych, którzy zdali historię muzyki na maturze, mogą ubiegać się o status studenta na wyższych uczelniach artystycznych. 


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do muzyki liceum i technikum. Liczba produktów to: 7 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 10%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
liceum i technikum
klasa 1-3
muzyka
z1