Podręczniki i książki do 4 klasy liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 4 klasy liceum

W wyniku ostatniej reformy oświaty gimnazja zastąpiły 8-letnia podstawówka oraz 4-letnie liceum. Naukę w technikum przedłużono z kolei do 5 lat. Sytuacja ta wymusza opracowywanie nowych pomocy dydaktycznych, przystosowanych do nauczania według innego podziału. W tej kategorii znajdziesz podręczniki do 4 klasy liceum oraz technikum, zgodne z obowiązującą podstawą programową. Proponujemy także zeszyty ćwiczeń i zbiory zadań, jak również publikacje pomagające przygotować się do egzaminu maturalnego: repetytoria, tablice czy przykładowe arkusze. Współpracujemy z największymi oficynami edukacyjnymi w kraju: Nową Erą, Operonem, WSiP-em, PWN-em, Gdańskim Wydawnictwem Oświatowym, Oficyną Edukacyjną Pazdro i innymi. Oferujemy aktualne, nowoczesne podręczniki do 4 klasy liceum. Uporządkowane treści, barwne infografiki, ciekawe zdjęcia, czytelne tabele i wykresy sprawiają, że nauka z nich stanowi czystą przyjemność.

Książki do 4 klasy technikum

W technikach, oprócz tradycyjnych języka polskiego, matematyki, historii czy biologii, realizowane są także przedmioty zawodowe. Sklep internetowy Gandalf oferuje podręczniki dla wielu kierunków kształcenia. Wśród książek do 4 klasy technikum niezbędne pozycje znajdą dla siebie przyszli technicy budownictwa, pojazdów samochodowych obsługi turystycznej, usług kosmetycznych i fryzjerskich, informatycy, ekonomiści, logistycy i wielu innych. Fachowe tytuły pomogą przygotować się do egzaminu kwalifikacyjnego, a także późniejszej pracy w wybranym zawodzie. Oferta książek do 4 klasy technikum obejmuje zarówno podręczniki, jak i zeszyty ćwiczeń czy zbiory zadań. Znajdziesz u nas wszystkie publikacje, wymagane przez nauczycieli w Twojej szkole. Zamówisz je wygodnie, bez żmudnych poszukiwań w stacjonarnych księgarniach. Kilka dni i wszystkie niezbędne książki do 4 klasy technikum będą u Ciebie. Nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na przystępne ceny i korzystne rabaty!  


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do 4 klasy liceum i technikum. Liczba produktów to: 982 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 25%. Kupisz tutaj między innymi Focus Second Edition 2 A2+/B1. Zeszyt ćwiczeń + Online Practice, Focus Second Edition 2 A2+/B1. Podręcznik + Digital Resources, Perfekt 1 A1. Klasa 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z56
liceum i technikum
klasa 4
z56