Podręczniki klasa 3 po gimnazjum liceum i technikum | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki do 3 technikum i liceum

Poszukujesz książek do 3 klasy liceum lub technikum? Świetnie trafiłeś! Sklep Gandalf oferuje szeroki wybór podręczników dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Znajdziesz tutaj książki do wszystkich przedmiotów przewidzianych w podstawie programowej, w tym zawodowych. Wiemy, że kupowanie podręczników stanowi spore obciążenie dla domowego budżetu. Dlatego proponujemy Ci bardzo korzystne ceny i różnego rodzaju rabaty. Zapisz się do naszego newslettera, a nie przegapisz żadnej promocji na podręczniki do 3 klasy liceum! Zakupy zrobisz bez wychodzenia z domu. Wszystkie książki do 3 klasy technikum lub liceum dostarczymy Ci pod wskazany adres.

Podręczniki do 3 klasy liceum

W wyniku ostatniej reformy oświaty, w liceach spotkali się zarówno uczniowie po gimnazjum, jak i szkole podstawowej. W Gandalfie znajdziesz publikacje zgodne zarówno z nową, jak i starą podstawą programową. Oferujemy podręczniki do 3 klasy liceum do niemal wszystkich możliwych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, chemii, biologii, fizyki, geografii, historii, informatyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Do wielu z nich dokupić można też zbiory zadań i zeszyty ćwiczeń. Współpracujemy z największymi wydawnictwami: Nową Erą, Operonem, WSiP-em, PWN-em, GWO, Oficyną Edukacyjną Pazdro i in. Dzięki temu nasi Klienci mogą zaopatrzyć się w najbardziej znane serie podręcznikowe: Ponad słowami, Przeszłość to dziś, MATeMAtyka, Biologia na czasie, Ciekawi świata, To jest chemia, Zrozumieć fizykę, Oblicza geografii, Odkrywamy na nowo czy Poznać przeszłość. Nie brakuje u nas również publikacji do nauki języków obcych. Możesz sięgnąć po książki do 3 klasy liceum z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Proponujemy także podręczniki do religii.

Książki do 3 klasy technikum

Ważną część oferty stanowią także pozycje do przedmiotów zawodowych.  Niezależnie od tego, czy wybrałeś turystykę, czy mechanikę, fryzjerstwo, kosmetykę, budownictwo, gastronomię – w Gandalfie znajdziesz wszystkie niezbędne książki do 3 technikum. Oferujemy podręczniki, ćwiczenia, a także materiały pomocnicze. W przygotowaniu do zbliżającego się egzaminu z kwalifikacji pomogą testy, zbiory zadań oraz repetytoria. Z książkami do 3 klasy technikum wymarzony zawód jest w zasięgu ręki.

Książki do 3 klasy liceum

Dla wielu uczniów trzecia klasa szkoły średniej to ostatni rok nauki. Wielkimi krokami zbliża się egzamin maturalny. Dlatego wśród książek do 3 klasy liceum znajdziesz wiele pozycji, które pomogą Ci się do niego przygotować. Zbiory zadań i zestawów maturalnych, opracowania lektur i wierszy, maturalne karty pracy, tablice, ‘ściągi’… Z tymi książkami do 3 klasy liceum szybko powtórzysz materiał i utrwalisz wiedzę. Oferujemy materiały pomocnicze nie tylko do przedmiotów obowiązkowych, ale także dodatkowych. By matura poszła jak z płatka!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 3 klasy technikum i liceum. Liczba produktów to: 980 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Nowe zrozumieć tekst zrozumieć człowieka. Język polski Podręcznik 3. Liceum i Technikum zakres podstawowy i rozszerzony, Bezpieczeństwo i higiena pracy. Podręcznik do nauki zawodu, Poznać przeszłość. Rządzący i rządzeni. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum i technikum. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

Szukasz klasy trzeciej po podstawówce? Sprawdź tutaj

z64
liceum i technikum
klasa 3 po gimnazjum
1 - 64 z 1525 ofert