Podręczniki i książki do 2 klasy liceum i technikum po gimnazjum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 2 klasy liceum - wszystkie podręczniki do liceum i technikum w jednym miejscu. Szeroki wybór książek, niskie ceny i szybka dostawa - sprawdź!    

Podręczniki do liceum klasa 2 po gimnazjum

W 2019 ostatni absolwenci gimnazjów rozpoczęli naukę w 3-letnim liceum. W roku szkolnym 2020/2021 trafią więc do 2 klasy. Uczniowie Ci korzystają z zupełnie innych podręczników niż ich koledzy, którzy ukończyli 8-klasową szkołę podstawową. Na szczęście w Gandalfie nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem właściwych książek. Wszystkie podręczniki do liceum klasy 2 po gimnazjum umieściliśmy w jednej kategorii. Dodatkowo wprowadziliśmy podział na poszczególne przedmioty. Dzięki temu łatwo i szybko znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Książki do 2 liceum po gimnazjum

Sklep internetowy Gandalf oferuje najchętniej wybierane przez nauczycieli książki do 2 liceum po gimnazjum. Podręczniki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań do języka polskiego, matematyki, biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, religii. Proponujemy również publikacje do języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz francuskiego. Czekają na ciebie książki do 2 liceum po gimnazjum od wydawnictw Nowa Era, WSiP, Operon, GWO, STENTOR czy PWN. Popularne serie, m.in. Poznać przeszłość, Ciekawi świata, To jest chemia, Biologia na czasie, MATeMAtyka, Zrozumieć fizykę i wiele innych. Dzięki nowoczesnym podręcznikom dobrze przygotujesz się nie tylko do kartkówek i klasówek, ale też zbliżającej się wielkimi krokami matury. Oferujemy książki zarówno dla zakresu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Podręczniki do 2 klasy technikum po gimnazjum

Uczniowie techników realizują wszystkie wspomniane powyżej przedmioty, ale nie tylko. W sklepie Gandalf nie mogło zabraknąć podręczników do 2 klasy technikum po gimnazjum do przedmiotów zawodowych. Odpowiednie książki znajdą u nas przyszli kosmetologowie, fryzjerzy, technicy logistycy, informatycy, spedytorzy, hotelarstwa, elektrycy i in. W ofercie znajdziesz publikacje, które towarzyszyć Ci będą przez cały rok szkolny, ale i takie, które pomogą przygotować się do egzaminu z kwalifikacji. Z podręcznikami do 2 klasy technikum po gimnazjum sukces gwarantowany!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 2 klasy technikum i liceum po gimnazjum. Liczba produktów to: 223 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 45%. Kupisz tutaj między innymi MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, Matematyka klasa 2. Zakres podstawowy Zbiór zadań do liceów i techników, Przeszłość to dziś 2. Literatura język kultura. Część 1. Podręcznik dla liceum i technikum. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z18
liceum i technikum
klasa 2 po gimnazjum
z18