Podręczniki i książki do klas 1-3 liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do klas 1-3 liceum  

Poszukujesz książek do szkoły średniej? Dobrze trafiłeś! W sklepie internetowym Gandalf.com.pl czekają na Ciebie podręczniki do klas 1-3 liceum – i te mniej, i te bardziej popularne. Proponujemy książki największych edukacyjnych oficyn wydawniczych: Nowej Ery, WSiP, Operonu, PWN, STENTOR, GWO, Pazdro, Greg, Oxford, Express Publishing i wielu innych. Podręczniki do klas 1-3 liceum do każdego przedmiotu, od języka polskiego, po etykę i filozofię. Wszystkie w bardzo korzystnych cenach, które nie zrujnują Twojego portfela.

Podręczniki do klas 1-3 technikum

Oprócz książek do ‘typowych’ przedmiotów szkolnych, jak polski, biologia, geografia czy historia, znajdziesz w Gandalfie także podręczniki do klas 1-3 technikum do przedmiotów zawodowych. Oferujemy publikacje dla przyszłych techników informatyków, żywienia, budownictwa, logistyki, mechaników, asystentek stomatologicznych, kosmetyczek i wielu innych. Dzięki wysokiej jakości książkom zdobędziesz wiedzę niezbędną do zdania egzaminu kwalifikacyjnego. Sięgnij po podręczniki do klas 1-3 technikum i zdobądź wymarzony zawód!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do klas 1-3 liceum i technikum. Liczba produktów to: 1206 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 50%. Kupisz tutaj między innymi Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, Bezpieczeństwo i higiena pracy. Podręcznik do nauki zawodu, W centrum uwagi. Część 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z87
liceum i technikum
klasa 1-3
z87