Książki i podręczniki do języka rosyjskiego do liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Rosyjski liceum

Choć w liceach rosyjski nie cieszy się tak dużą popularnością, jak angielski czy niemiecki, w niektórych szkołach wciąż można się go uczyć. Znajomość tego języka obcego z pewnością zaowocuje w późniejszym życiu zawodowym. Do nauki rosyjskiego w liceum potrzebujesz przede wszystkim dobrych książek. Na szczęście najlepsze podręczniki do rosyjskiego w liceum znajdziesz w Gandalfie.

Podręcznik do rosyjskiego liceum

W ofercie czekają na Ciebie zarówno podręczniki do rosyjskiego w liceum dla zakresu podstawowego, jak i rozszerzonego. Nowoczesne książki z CD, na których znajdziesz nagrania lektorów. Dzięki interesującym ćwiczeniom rozwiniesz najważniejsze umiejętności: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Podręczniki do rosyjskiego liceum ułatwią Ci przygotowanie do klasówek, ale także egzaminu maturalnego. W sklepie Gandalf zaopatrzysz się również w książki do innych języków obcych i przedmiotów obowiązkowych.


W tej kategorii znajdziesz Rosyjski: liceum i technikum. Liczba produktów to: 5 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 15%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z1
liceum i technikum
klasa 1-3
język rosyjski
z1