Książki i podręczniki do języka niemieckiego do liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Niemiecki liceum

Choć nie tak popularny, jak angielski, wciąż chętnie proponowany przez szkoły i wybierany przez uczniów. Również w liceach niemiecki zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Najlepiej oczywiście opanować oba – zdecydowanie zwiększy to Twoje szanse na rynku pracy. Do nauki niemieckiego w liceum z pewnością będziesz potrzebować dobrej jakości podręczników. Najlepsze tytuły znajdziesz w księgarni internetowej Gandalf.com.pl.

Niemiecki technikum     

Podręczniki do języków obcych dla szkół średnich dedykowane są oczywiście nie tylko uczniom liceów, ale też techników. Niemiecki z pewnością przyda się w wielu zawodach, które pragną zdobyć młodzi ludzie. Do nauki słownictwa branżowego możesz wykorzystać na przykład serię Deutsch für Profis, a do kształcenia ogólnego Komplett, Direkt, Alles klar, Infos czy Perfekt. Wszystkie książki do niemieckiego w technikum kupisz w atrakcyjnych cenach, które nie zrujnują Twojego portfela. Zamówienie dostarczymy do Twoich drzwi lub wybranego punktu odbioru.


W tej kategorii znajdziesz Niemiecki: liceum i technikum. Liczba produktów to: 60 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 20%. Kupisz tutaj między innymi Effekt 2. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń, Komplett plus 2. Podręcznik wieloletni, Infos aktuell 2. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z4
liceum i technikum
klasa 1-3
język niemiecki
z4