Książki i podręczniki do języka angielskiego do liceum i technikum | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Angielski liceum

Językiem, którym posługuje się obecnie najwięcej ludzi na Ziemi, jest angielski. Nic dziwnego, że to właśnie jego najczęściej uczą się młodzi ludzie. W liceum angielski realizowany jest na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Większość uczniów decyduje się później na maturę z tego przedmiotu. By dobrze opanować język, potrzebne są dobrej jakości książki. W sklepie internetowym Gandalf znajdziesz najlepsze podręczniki, zeszyty ćwiczeń i inne pomoce naukowe, które przydadzą Ci się na angielskim w liceum.

Liceum angielski

Sklep internetowy Gandalf.com.pl oferuje zarówno mniej, jak i bardziej popularne książki do angielskiego w liceum. Kupisz u nas m.in. serie Focus, High Note, English File, Headway. Proponujemy podręczniki, ćwiczenia, słowniki, gramatyki – wszystko, czego potrzebujesz, by dobrze opanować język i zdać egzamin maturalny z tego przedmiotu. I nie przejmuj się – zakupy nie zrujnują Twojego portfela, oferujemy bowiem liczne rabaty!


W tej kategorii znajdziesz Angielski: liceum i technikum. Liczba produktów to: 108 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 50%. Kupisz tutaj między innymi Focus Second Edition 2 A2+/B1. Podręcznik + Digital Resources. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z6
liceum i technikum
klasa 1-3
język angielski
z6