Żyrafa Ola. Zeszyt ćwiczeń do kodowania. 6-latki - PRACA ZBIOROWA LektorKlett - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Żyrafa Ola. Zeszyt ćwiczeń do kodowania. 6-latki

podręcznik

Żyrafa Ola. Zeszyt ćwiczeń do kodowania. 6-latki - opis produktu:

Warto uzmysłowić sobie, że w codziennej pracy z dziećmi wykorzystujemy elementy kodowania. Wszelkie ćwiczenia związane z porównywaniem, porządkowaniem, sortowaniem i segregowaniem to nic innego jak właśnie kodowanie. Dzieci mogą czerpać z tego mnóstwo zabawy, a przy okazji przyswajać sobie odpowiednie treści. W niniejszej publikacji proponujemy ćwiczenia rozwijające umiejętności niezbędne do tego, aby w przyszłości nie mieć problemów z naukami matematyczno-przyrodniczymi zwłaszcza z matematyką i informatyką. Wybrane przez nas ćwiczenia mogą być pierwszym ważnym kontaktem z tymi dziedzinami.

Ćwiczenia przygotowujące do nauki kodowania pomagają dzieciom rozwinąć umiejętności, które w przyszłości pomogą im m.in. operować wzorami, operować na wartościach dodatnich i ujemnych, rozumieć sekwencyjność zdarzeń, uzyskiwać wyniki na podstawie niepełnych danych wyjściowych oraz informacji dotyczących ich przekształceń.

Do nauki kodowania dzieciom nie potrzeba komputerów wystarczą karty z ćwiczeniami, a także klocki, patyczki, kolorowe kubeczki, materiał przyrodniczy oraz inwencja twórcza nauczyciela. Te korzyści proponują Ćwiczenia przygotowujące do nauki kodowania dla dzieci 6-letnich.

Żyrafa Ola. Zeszyt ćwiczeń do kodowania. 6-latki przygotowano w wydawnictwie LektorKlett. Materiał przygotowano dla: Nauczanie przedszkolne / 6-latki.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Żyrafa Ola. Zeszyt ćwiczeń do kodowania. 6-latki

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.