Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum - Jarosław Słoma NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik Żyję i działam bezpiecznie 1 jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych klas pierwszych. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa to pozycja niezbędna w plecaku każdego ucznia liceum i technikum. Uczy nie tylko postępowania w sytuacjach zagrożenia życia, ale także działań ratowniczych podczas zagrożeń czasu pokoju, zachowania się w sytuacjach kryzysowych, uświadamia o systemie obronnym Państwa oraz podejmuje tematykę edukacji zdrowotnej.

Żyję i działam bezpiecznie 1, Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwaPodręcznik Żyję i działam bezpiecznie daje uczniom odpowiedzi na pytania m.in. takie jak: `Co ma wspólnego Leopard z Anakondą?`, `Co to jest złota godzina?`, `Ile godzin należy przeznaczyć na sen w Twoim wieku?`. Uczeń dowiaduje się jak obsługiwać AED, jak postępować w przypadku urazów kręgosłupa oraz jakie są obecnie choroby cywilizacyjne.

Żyję i działam bezpiecznie 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikumKsiążka wspiera łatwiejszą naukę poprzez atrakcyjne sekcje. Znacznik `Ważne` wyszczególnia istotne informacje do zapamiętania. Wskazówka `Warto wiedzieć` zawiera dodatkowe informacje, które uzupełniają zdobytą wiedzę i zaciekawiają swoją treścią. Dzięki algorytmom postępowania ratowniczego uczeń dostaje instrukcję postępowania w sytuacji kryzysowej krok po kroku. Informacje zawarte w zielonych ramkach to definicje najistotniejszych pojęć. Wykresy, tabele i schematy pozwalają ułożyć zdobyte informacje w spójne ramy. Po każdym dziale uczeń może sprawdzić swoją wiedzę, za pomocą krótkiego testu `Sprawdź, czy potrafisz!`. Po każdej lekcji zebrano w punktach najważniejsze zagadnienia w postaci podsumowania. Dodatkowym atutem pozycji są adresy stron internetowych, które stanowią uzupełnienie informacji zawartych w podręczniku. Dzięki czytelnym zdjęciom oraz infografikom treść podręcznika jest przejrzysta i ciekawa.

Żyję i działam bezpiecznie 1, Nowa EraPodręcznik `Żyję i działam bezpiecznie` został wydany nakładem wydawnictwa Nowa Era, z numerem dopuszczenia MEN 960/2019.

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Edukacja dla bezpieczeństwa. Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum jest częścią serii Żyję i działam bezpiecznie. Numer dopuszczenia podręcznika to: 960/2019. Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

3.1/5 ( 35 ocen )
 • 5
  13
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  12
 • 1
  7

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

mamasama

11-09-2020 10:18

polecam do przeczytania również rodzicom, bardzo ciekawy podręcznik, zdecydowanie to wiedza przydatna każdemu

Czy recenzja była pomocna?

Jarek K

5-09-2020 11:08

Bardzo dobrze przedstawiony materiał - podręcznik Żyję i działam bezpiecznie może przydać się każdemu nawet dorosłemu. Warto takie podstawy znać. Dostawa bez zarzutu.

Czy recenzja była pomocna?

Joanna Krasnodębska

16-09-2019 20:23

Szybka dostawa,atrakcyjna cena, towar zgodny z opisem.

Czy recenzja była pomocna?

Stanisław Hryshchenko

7-09-2019 13:31

Wszystko okej!

Czy recenzja była pomocna?