Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Piotr Galik, Paweł Klint NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zrozumieć przeszłość
Dzieje nowożytne
Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum
Zakres rozszerzony, cz. 2
Podręcznik z kodem dostępu do E-testów
Układ treści został przedstawiony w tradycyjnym porządku chronologicznym, preferowanym przez nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu maturalnego. Cała seria jest zgodna z podstawą programową.
Czytelny układ treści, rzetelne opracowanie podejmowanych zagadnień oraz kształcenia umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym.
Sprawdzone elementy nauczania przedmiotu: liczne mapy, zdjęcia, ilustracje, infografiki oraz teksty źródłowe i biogramy ważnych postaci historycznych, a większość tych elementów obudowana jest poleceniami.
Zestaw dodatkowych źródeł tekstów i ilustracji wraz z ćwiczeniami, dzięki którym uczeń doskonali niezbędne na maturze umiejętności pracy z tego typu materiałami.

Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 2 po gimnazjum / Historia. Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Zrozumieć przeszłość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 642/2/2014/2016.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Zrozumieć przeszłość. Część 2. Dzieje nowożytne. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.9/5 ( 54 oceny )
 • 5
  52
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: