Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Robert Śniegocki, Włodzimierz K. Kowalczyk NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

-Umożliwiają kształcenie kluczowych umiejętności, takich jak praca z mapą, tekstem źródłowym i danymi statystycznymi.
-Pomagają utrwalać wiedzę zdobytą na lekcji dzięki przypisaniu zadań do tematów podręcznika.
-Pokazują, jak rozwiązywać zadania maturalne dzięki czytelnemu wyjaśnieniu poleceń do zadań oraz Przykładom, w których wyjaśnione są krok po kroku strategie rozwiązywania typów zadań, które często pojawiają się na egzaminie.
-Oswajają z maturą poprzez rozwiązywanie wybranych zadań CKE skorelowanych z zakresem treści podręcznika.
-Ułatwiają sprawdzenie wiadomości z zakresu starożytności i średniowiecza za pomocą Przykładowego testu i załączonych do niego odpowiedzi.

Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Historia. Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są częścią serii Zrozumieć przeszłość. Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.