Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Ryszard Kulesza, Krzysztof Kowalewski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Prezentuje treści z historii powszechnej i historii Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez przystępny tekst, ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje.
Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami zadaniom.
Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementu To budzi kontrowersje i propozycji dodatkowych publikacji książkowych.
Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom, Tablicom chronologicznym i Słowniczkowi.
Pomaga w przygotowaniach do matury dzięki różnorodnym zadaniom i wskazówkom zamieszczonym w bloku Wiesz - Umiesz - Zdasz.

Podręcznik przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych.

Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Historia. Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Zrozumieć przeszłość. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1019/1/2019. Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 3 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: