Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Marcin Braun, Elżbieta Wójtowicz, Krzysztof Byczuk, Agnieszka Byczuk NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

podręcznik

Wydawnictwo NOWA ERA
Nr dopuszczenia: 1002/4/2022
Data wydania 2022

Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu rozszerzonego `Zrozumieć fizykę` cz. 4 przystępnie przedstawia zagadnienia dotyczące m.in. optyki, fizyki atomowej, jądrowej i relatywistycznej, pomaga również kształcić umiejętności niezbędne na egzaminie maturalnym.

- Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.
- Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, a także Dodatkom matematycznym.
- Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników.
- Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie - omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 4 po podstawówce / Fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 1002/4/2022.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 4 po podstawówce,  fizyka,  podręcznik
Wydawnictwo: NOWA ERA
Oprawa: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 170x240 mm
Ilość stron: 320
Nr dopuszczenia: 1002/4/2022

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Zrozumieć fizykę 4. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: