Zeszyt testów i ćwiczeń. Kwalifikacja A.22 oraz do obsługi programów firmy Insert - Bożena Padurek, Ewa Janiszewska-Świderska Padurek - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zeszyt testów i ćwiczeń. Kwalifikacja A.22 oraz do obsługi programów firmy Insert (miękka)

Stan prawny na 1 czerwca 2018

podręcznik

Zeszyt testów i ćwiczeń. Kwalifikacja A.22 oraz do obsługi programów firmy Insert, Stan prawny na 1 czerwca 2018 - opis produktu:

Stan prawny na 1 kwietnia 2015 roku. Zeszyt testów i ćwiczeń przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.22: Prowadzenie działalności handlowej. Opracowanie zawiera rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia do rozwiązania z wykorzystaniem programów firmy InsERT (Subiekt GT, Gratyfikant GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT) oraz zadania pomocne w trakcie przygotowywania się przez uczniów do części pisemnej i praktycznej egzaminu.Zadania egzaminacyjne opracowane zostały zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz z przyjętą strukturą egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.22. Zbór zawiera 10 przykładowych zadań sprawdzających nabyte umiejętności, z jakimi uczeń może się spotkać w czasie egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.22 w jego części praktycznej oraz 2 testy składające się z 40 zadań do części pisemnej egzaminu. Zaproponowane zadania do etapu pisemnego zawierają testy wielokrotnego wyboru.Publikacja została opracowane zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik handlowiec dla kształcenia w zakresie kwalifikacji A.22 (Prowadzenie działalności handlowej) i stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników (Dz.U. 2012 poz.752) nie podlega zatwierdzeniu na podstawie art.27.

Zeszyt testów i ćwiczeń. Kwalifikacja A.22 oraz do obsługi programów firmy Insert Stan prawny na 1 czerwca 2018, pochodzi z wydawnictwa Padurek. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Egzamin z kwalifikacji / .
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zeszyt testów i ćwiczeń. Kwalifikacja A.22 oraz do obsługi programów firmy Insert, Stan prawny na 1 czerwca 2018

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.