Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości - Bożena Padurek Padurek - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości

Stan prawny na 1 maja 2018 roku

podręcznik

  • Wydawnictwo Padurek
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
  • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości, Stan prawny na 1 maja 2018 roku - opis produktu:

Zeszyt testów i ćwiczeń przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36: Prowadzenie rachunkowości.
Zadania egzaminacyjne opracowane zostały zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz zgodnie z przyjętą strukturą egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Zbiór zawiera 29 przykładowych zadań sprawdzających nabyte umiejętności, z jakimi uczeń może spotkać się w czasie egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36 w jego części praktycznej oraz 6 testów składających się z 40 zadań przygotowujących do części pisemnej egzaminu. Zaproponowane zadania do etapu pisemnego zawierają testy wielokrotnego wyboru.
Publikacja opracowana zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik ekonomista dla kształcenia w zakresie kwalifikacji AU.36 (Prowadzenie rachunkowości). Stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację- zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników (Dz.U. 2012 poz. 752) nie podlega zatwierdzeniu na podstawie art. 27.

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości Stan prawny na 1 maja 2018 roku, pochodzi z wydawnictwa Padurek. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 4 / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  klasa 4,  przedmioty zawodowe,  klasa 1-3,  przedmioty zawodowe,  materiały pomocnicze
Wydawnictwo: Padurek
Oprawa: miękka
Wymiary: 165x235
Ilość stron: 200

RECENZJE - Podręcznik - Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości, Stan prawny na 1 maja 2018 roku

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: