Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości - Bożena Padurek Padurek - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości

Stan prawny na 1 maja 2018 roku

podręcznik

 • Wydawnictwo Padurek
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości, Stan prawny na 1 maja 2018 roku - opis produktu:

Zeszyt testów i ćwiczeń przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36: Prowadzenie rachunkowości.
Zadania egzaminacyjne opracowane zostały zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych oraz zgodnie z przyjętą strukturą egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Zbiór zawiera 29 przykładowych zadań sprawdzających nabyte umiejętności, z jakimi uczeń może spotkać się w czasie egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36 w jego części praktycznej oraz 6 testów składających się z 40 zadań przygotowujących do części pisemnej egzaminu. Zaproponowane zadania do etapu pisemnego zawierają testy wielokrotnego wyboru.
Publikacja opracowana zgodnie z nową podstawą programową dla zawodu technik ekonomista dla kształcenia w zakresie kwalifikacji AU.36 (Prowadzenie rachunkowości). Stanowi materiał pomocniczy, wspomagający edukację- zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania do użytku szkolnego podręczników (Dz.U. 2012 poz. 752) nie podlega zatwierdzeniu na podstawie art. 27.

Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości Stan prawny na 1 maja 2018 roku, pochodzi z wydawnictwa Padurek. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 4 / Przedmioty zawodowe.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikację AU.36. Prowadzenie rachunkowości, Stan prawny na 1 maja 2018 roku

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.