Język angielski. Repetytorium + wersja online dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - Lynda Edwards, Marta Rosińska Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język angielski. Repetytorium + wersja online dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

podręcznik

Język angielski. Repetytorium + wersja online dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony - opis produktu:

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu.
Repetytorium dla uczniów liceów i techników. Poziom rozszerzony to nieoceniona pomoc w przygotowaniach do nowej matury na poziomie rozszerzonym. Repetytorium w przemyślany sposób uczy słownictwa, które rozwijane jest w każdej sekcji, oraz systematycznie rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych. Przygotowanie do egzaminu ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych.
Repetytorium przygotowane jest w przyjaznej formie podręcznikowej.
Słownictwo rozwijane jest z naciskiem na związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.
Banki Know your phrases zawierają gotowe do użycia zwroty i ułatwiają tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych.

Język angielski. Repetytorium + wersja online dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony pochodzi z wydawnictwa Macmillan. Dedykowany jest do: Materiały pomocnicze do matury / Język angielski.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język angielski. Repetytorium + wersja online dla liceum i technikum. Zakres rozszerzony

2/5 ( 2 oceny )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.