Zbiór zadań z fizyki dla uczniów klas licealnych o poszerzonym programie fizyki - Jadwiga Salach ZamKor - zamiast korepetycji - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań z fizyki dla uczniów klas licealnych o poszerzonym programie fizyki

podręcznik

Zbiór zadań z fizyki dla uczniów klas licealnych o poszerzonym programie fizyki - opis produktu:

W stosunku do wydania pierwszego Zbiór został rozszerzony o dwa nowe działy zatytułowane: Ruch obrotowy bryły sztywnej i Fizyka relatywistyczna. Dodano także kilka zadań do pozostałych rozdziałów. Obecnie Zbiór zawiera 105 zadań otwartych (wieloczłonowych) oraz test wyboru, składający się ze 110 pytań. Rozwiązanie wielu zadań otwartych wymaga wiedzy z całego obszaru zagadnień, do którego dane zadanie należy. Zadania te zostały uporządkowane według tradycyjnych działów fizyki, warto jednak od razu zaznaczyć, że zaszeregowanie niektórych nie jest całkowicie jednoznaczne, bowiem wymagają one wiedzy z różnych działów.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Zbiór zadań z fizyki dla uczniów klas licealnych o poszerzonym programie fizyki
4.5/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.