Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. ZAKRES ROZSZERZONY - Krzysztof M. Pazdro PAZDRO Oficyna Edukacyjna - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. ZAKRES ROZSZERZONY

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. ZAKRES ROZSZERZONY, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Ten zbiór nawiązuje do powszechnie znanego i cenionego Zbioru zadań z chemii dla szkół średnich. Oprócz wielu nowych zadań umieszczono tu prawie wszystkie zadania występujące we wspomnianym zbiorze, po ich częściowym przeredagowaniu bądż uaktualnieniu. Zadania obejmują wszystkie treści nauczania wynikające z podstawy programowej MENiS do kształcenia w zakresie rozszerzonym w liceach ogólnokształcących oraz treści dodatkowe, nieobligatoryjne, występujące w róźnych, autorskich programach kształcenia chemii w zakresie rozszerzonym. Zadania w większości rozdziałów są poprzedzone przykładowymi rozwiązaniami (najczęściej kilkoma metodami), analizą problemu stanowiącą komentarz do podstawowych pojęć i praw chemicznych oraz dodatkowymi uwagami.

Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. ZAKRES ROZSZERZONY po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa PAZDRO Oficyna Edukacyjna. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań z chemii do szkół ponadgimnazjalnych. ZAKRES ROZSZERZONY, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

5/5 ( 29 ocen )
 • 5
  29
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.