Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań - Damian Dębski, Joanna Ablewicz, Paweł Dębski, Joanna Śliżewska, Dorota Zadrożna WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań

podręcznik

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań - opis produktu:

Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego w ramach zawodu technik ekonomista i technik rachunkowości. Zbiór zadań sprawdza wiadomości i umiejętności z kwalifikacji EKA.05 (Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych).

Zawiera bardzo dużo zadań praktycznych, które pomogą zrozumieć zagadnienia dotyczące: bhp, podstaw ekonomii i statystyki, prowadzenia spraw kadrowych i rozliczania wynagrodzeń, prowadzenia gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych, a także kompetencji personalnych i społecznych w przedsiębiorstwie oraz organizacji pracy małych zespołów. Wykonywanie zadań pisemnych i praktycznych pozwala uczniom utrwalić zdobytą wiedzę i umiejętności przed egzaminem zawodowym.

Na końcu zbioru umieszczone zostały zadania przekrojowe typu egzaminacyjnego z całej kwalifikacji EKA.05, utrwalające wiedzę i umiejętności.

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań przygotowało wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań zawiera treści zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Zbiór zadań

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.