Zbiór zadań praktycznych z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - PRACA ZBIOROWA ZamKor - zamiast korepetycji - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zbiór zadań praktycznych z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Zbiór zadań praktycznych z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór jest adresowanydo uczniów szkół ponadgimnazjalnych realizujących nauczanie chemii w zakresie podstawowym oraz przygotowujących się do egzaminu maturalnego z chemii na poziomie rozszerzonym. Książka może również stanowić doskonałe źródło dodatkowej wiedzy dla zainteresowanych przedmiotem uczniów gimnazjum.

Zbiór zadań praktycznych z chemii składa się z sześciu rozdziałów tematycznie skorelowanych z podstawą programową. Każdy z nich zawiera m.in. zwięzłą informację na temat wpływu chemii na rozwój cywilizacji w danej dziedzinie. Niewątpliwym atutem książki są atrakcyjne w treści i różnorodne w formie zadania, które mają na celu rozwijanie zainteresowań uczniów oraz zachęcenie ich do zdobywania wiedzy chemicznej i stosowania jej w praktyce. Jednocześnie uświadamiają one wszechobecność chemii w życiu codziennym człowieka. Uczą korzystania z jej osiągnięć w sposób świadomy i odpowiedzialny, zgodny z zasadami bezpieczeństwa.

To zbiór uniwersalny, dostosowany do każdego programu nauczania, uwzględniający obowiązujące w dydaktyce chemii zasady nauczania - w szczególności zasady wiązania teorii z praktyką.

Zbiór zadań praktycznych z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa ZamKor - zamiast korepetycji. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Chemia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zbiór zadań praktycznych z chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.2/5 ( 5 ocen )
 • 5
  2
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.