Zarys przedsiębiorczości. Szkoły ponadgimnazjalne Ćwiczenia - Jacek Musiałkiewicz Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zarys przedsiębiorczości. Szkoły ponadgimnazjalne Ćwiczenia

podręcznik

 • Wydawnictwo Ekonomik
 • Nr dopuszczenia: 165x240
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Zarys przedsiębiorczości. Szkoły ponadgimnazjalne Ćwiczenia - opis produktu:

Zbiór ćwiczeń do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Zbiór ćwiczeń jest wspólny dla uczniów wszystkich rodzajów szkół, tj. dla uczniów techników, liceów ogólnokształcących i zasadniczych szkół zawodowych. Układ zbioru jest zgodny z układem podręcznika Zarys przedsiębiorczości.

Zgodnie z wprowadzonymi w 2014 r. zmianami w ustawie o systemie oświaty książka ta może być wykorzystywana w szkołach jako materiał ćwiczeniowy. Materiały ćwiczeniowe są to materiały przeznaczone dla uczniów, służące utrwaleniu przez nich wiadomości i umiejętności. Materiały ćwiczeniowe nie podlegają procedurze dopuszczania przez Ministra Edukacji Narodowej ani nie są umieszczane w żadnych urzędowych wykazach. Decyzja o tym, czy i jakie materiały stosować, należy wyłącznie do nauczyciela. Materiały ćwiczeniowe powinny być jednak zamieszczane w szkolnych wykazach podręczników i podawane do publicznej wiadomości.

Zbiór ćwiczeń nie zawiera rozwiązań. Rozwiązania będą bezpłatnie wysyłane nauczycielom pocztą elektroniczną (po podaniu adresu e-mail) wtedy, gdy zamawiającym jest szkoła, a w pozostałych przypadkach po potwierdzeniu, że osoba, która chce otrzymać odpowiedzi, jest nauczycielem w podanej szkole.

Zarys przedsiębiorczości. Szkoły ponadgimnazjalne Ćwiczenia pochodzą z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Przedsiębiorczość. Numer dopuszczenia zeszytu ćwiczeń to: 165x240.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zarys przedsiębiorczości. Szkoły ponadgimnazjalne Ćwiczenia

4.5/5 ( 41 ocen )
 • 5
  33
 • 4
  1
 • 3
  4
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.