Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3 - Jolanta Pańczyk Helion - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3

Część 2

podręcznik

  • Wydawnictwo Helion
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3, Część 2 - opis produktu:

Kto więcej umie, nie zginie w tłumie!

Czas, który dzieci spędzają w szkole, jest szczególny - ze zdobytej wiedzy i z nabytych umiejętności korzystają wszak potem przez całe życie. Nie wszystkim jednak opanowanie szkolnych treści przychodzi z taką samą łatwością. Każde dziecko ma określone możliwości poznawcze: własne tempo przyswajania wiedzy, inną dokładność spostrzegania, koncentrację uwagi, zdolność do zapamiętywania i odtwarzania wyuczonych treści czy logicznego myślenia. Systematyczne doskonalenie tych procesów ma na celu wyrównanie szans - aby każdy mógł sprostać wymaganiom edukacyjnym, nauczył się odpowiednio funkcjonować w grupie i uwierzył we własne możliwości.

Nauka może być świetną zabawą!

Podane w przystępnej formie i kolorowej oprawie zadania mogą być cenną pomocą w redukowaniu deficytów poznawczych i uzupełnianiu braków edukacyjnych, a dziecko może się uczyć niemal niepostrzeżenie, poprzez zabawę. Regularny trening i podejmowanie wysiłku intelektualnego w formie ciekawych ćwiczeń i zabaw edukacyjnych to także sposób na samodzielne sprawdzanie wiedzy i umiejętności.

Sprawdź! Ten zeszyt ćwiczeń jest być może właśnie dla Ciebie!

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1 - 3. Część 2. Poszerzamy wiedzę o otaczającym świecie i doskonalimy logiczne myślenie to zbiór zadań, które dostarczają wiedzy o otaczającym świecie, wdrażają do analizy postawionego problemu, doskonalą rozumowanie, logiczne myślenie i koncentrację uwagi. Treść ćwiczeń jest dobrana tak, by była bliska uczniom klas 1 - 3 i stymulowała aktywność intelektualną.

Zeszyt ćwiczeń może być pomocą podczas zajęć rewalidacyjnych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, a także służyć do samodzielnego sprawdzania wiedzy i umiejętności.

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3 Część 2, przygotowano w wydawnictwie Helion. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: szkoła podstawowa,  klasa 1,  zintegrowane,  zeszyt ćwiczeń,  klasa 2,  zintegrowane
Wydawnictwo: Helion
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 165x235
Ilość stron: 104

RECENZJE - Podręcznik - Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej. Klasy 1-3, Część 2

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: