Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD - Miłosz Konarski Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD

podręcznik

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD - opis produktu:

Zabawy bez końca to zbiór propozycji dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Zostały one podzielone na pięć kategorii: zabawy na odpadanie, w kole, w parach, w rozsypce i zabawy różne.
W skład publikacji wchodzą:
-książeczka, w której każda z zabaw została dokładnie opisana, a jej zasady wyjaśnione;
-płyta CD zawierająca nie tylko nagrania muzyczne konieczne do przeprowadzenia zabaw, ale także towarzyszącą im narrację znanego już dzieciom z innych publikacji i lubianego przez nie Pana Miłosza.
Każda z zabaw została wymyślona i zaanimowana przez Pana Miłosza podobnie jak w publikacjach z tuptającej trylogii*. I to właśnie Pan Miłosz zachęca do udziału w zabawie, prowadzi ją oraz przypomina o kolejnych etapach. Każdą z nich można powtarzać dowolną liczbę razy aż do odpadnięcia wszystkich uczestników, wykorzystania każdego z ochotników lub aż do znudzenia. Głównym celem aktywności zawartych w tej publikacji jest po prostu dobra zabawa!
Wytłumaczenie zasad każdej z zabaw leży po stronie nauczyciela. Dopiero kiedy dzieci zrozumieją mechanizm zabawy, można puścić nagranie z płyty CD. Nauczyciel może jeszcze animować dzieci podczas pierwszego przeprowadzenia zabawy, jednak nie jest to obligatoryjne.
Propozycje można wykorzystywać pomiędzy zajęciami edukacyjnymi, w czasie wolnym czy też w ranku lub po obiedzie. Część z nich opiera się na rywalizacji (wygrywa dziecko, które odpadnie jako ostatnie), część na odgrywaniu ról. Wszystkim jednak towarzyszy muzyka oraz głos Pana Miłosza, który wciela się w rolę prowadzącego każdą zabawę. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza, wytłumaczyć zasady zabawy, nacisnąć play i dzieci, prowadzone przez Pana Miłosza, bawią się same! A kiedy nagranie się skończy wystarczy odtworzyć je jeszcze raz! I jeszcze raz I jeszcze raz I jeszcze raz I tak bez końca!
*Chodzi o następujące publikacje autorstwa Miłosza Konarskiego, które ukazały się nakładem naszego wydawnictwa: Tuptaj, maluszku. Zajęcia muzyczne dla grup żłobkowych i młodszych przedszkolaków, Tuptaj, średniaczku. Zajęcia muzyczne dla młodszych i średnich grup przedszkolnych, Tuptaj, starszaku. Zajęcia muzyczne dla starszych grup przedszkolnych.

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD pochodzi z wydawnictwa Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola. Dedykowany jest do: Nauczanie przedszkolne / 3-latki / 4-latki.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.