Z fizyką w przyszłość 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony - Jadwiga Salach, Katarzyna Nessing, Agnieszka Bożek ZamKor - zamiast korepetycji - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Z fizyką w przyszłość 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Z fizyką w przyszłość 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Zbiór realizuje wymagania ogólne i szczegółowe podstawy programowej z zakresu rozszerzonego. Zamieszczone w nim zadania są skorelowane z rozdziałami podręcznika Z fizyką w przyszłość dla szkół ponadgimnazjalnych. Ułożone według rosnącego stopnia trudności przyjmują zróżnicowaną formę - zadań jedno- i wielostopniowych, tabel, wykresów. Obejmują wiadomości z zakresów podstawowego i rozszerzonego.

Mocną stroną zbioru jest to, że zawarte w nim zadania odwołują się do sytuacji rzeczywistych, pobudzają uczniów do myślenia, stawiania pytań i rozwiązywania realnych problemów. Sprawdzają i rozwijają zarówno ich wiedzę matematyczną, jak i zainteresowania.

Zbiór jest skierowany przede wszystkim do uczniów, którzy zdają egzamin maturalny z fizyki i planują kontynuować naukę na uczelniach technicznych, a także do tych, którzy interesują się naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Na końcu zamieszczono pomocne przy rozwiązywaniu zadań tabele stałych fizycznych i przedrostki w układzie SI.

Z fizyką w przyszłość 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, przygotowało wydawnictwo ZamKor - zamiast korepetycji. Produkt dedykowany do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Fizyka.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Z fizyką w przyszłość 1. Zbiór zadań dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.5/5 ( 51 ocen )
 • 5
  38
 • 4
  4
 • 3
  5
 • 2
  4
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.