Z fizyką w przyszłość 1 Zakres rozszerzony Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych - Jadwiga Salach, Barbara Sagnowska, Małgorzata Godlewska, Maria Fiałkowska, Marek Godlewski WSiP Wydawnictwa
Ulubione
Kategorie

Z fizyką w przyszłość 1 Zakres rozszerzony Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Z fizyką w przyszłość 1 Zakres rozszerzony Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik zawiera wszystkie treści, których znajomość obowiązuje podczas matury z fizyki, niezależnie od tego, na jakim etapie edukacyjnym były realizowane. Uczniowie poznają sposoby rozwiązywania problemów, które często pojawiają się w arkuszach maturalnych. Trudne treści są zilustrowane dużą liczbą rozwiązanych zadań. Przykłady pokazują zastosowanie teorii w praktyce. Zakres omawianych zagadnień jest zgodny z podstawą programową w zakresie rozszerzonym.

Część 1. podręcznika składa się z ośmiu rozdziałów: Opis ruchu postępowego, Siła jako przyczyna zmian ruchu, Praca, moc, energia mechaniczna, Zjawiska hydrostatyczne, Pole grawitacyjne, Ruch postępowy i obrotowy bryły sztywnej oraz dwóch aneksów - Niepewności pomiarowe i Doświadczenia.

Podręcznik został przygotowany zgodnie z nowymi wymaganiami MEN obowiązującymi w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 r.

Z fizyką w przyszłość 1 Zakres rozszerzony Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po gimnazjum / Fizyka. Numer dopuszczenia podręcznika to: 548/1/2012/2015.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Z fizyką w przyszłość 1 Zakres rozszerzony Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.5/5 ( 53 oceny )
 • 5
  39
 • 4
  6
 • 3
  4
 • 2
  3
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.