Z chemią w przyszłość. Podręcznik. Część 3. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych - Zofia Kluz, Michał Poźniczek WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne -
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Z chemią w przyszłość. Podręcznik. Część 3. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych

podręcznik

Z chemią w przyszłość. Podręcznik. Część 3. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych - opis produktu:

Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i innych typów szkół ponadgimnazjalnych, w których jest realizowany rozszerzony program nauczania chemii. Część trzecia obejmuje materiał z chemii organicznej. W poszczególnych rozdziałach podręcznika zostały również ujęte zagadnienia z klasy pierwszej (zakres podstawowy). To komplet treści, których opanowanie zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii.
Książka zawiera rysunki i schematy, których celem jest przedstawienie trudnych pojęć i procesów w sposób prosty i przystępny dla ucznia. Pokazane zostały w niej również zdjęcia ilustrujące przebieg doświadczeń chemicznych. Po każdym paragrafie zamieszczono zadania przewidziane przede wszystkim jako samodzielna praca domowa uczniów. Na końcu rozdziałów znajdują się krótkie podsumowania eksponujące najważniejsze pojęcia i ciekawostki mające na celu rozwijanie zainteresowań uczniów oraz zachęcenie ich do zdobywania wiedzy.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Z chemią w przyszłość. Podręcznik. Część 3. Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych

4.3/5 ( 4 oceny )
  5
  3
  4
  0
  3
  0
  2
  1
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.