Z chemią w przyszłość 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych - Zofia Kluz, Michał M. Poźniczek ZamKor - zamiast
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Z chemią w przyszłość 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Z chemią w przyszłość 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik do liceum ogólnokształcącego i innych typów szkół ponadgimnazjalnych, w których jest realizowany rozszerzony program nauczania.

Część pierwsza obejmuje działy z zakresu chemii ogólnej i fizycznej, druga - materiał z chemii nieorganicznej, a trzecia - z chemii organicznej. W podręczniku zostały również ujęte zagadnienia z klasy pierwszej (zakres podstawowy). Wszystko razem stanowi komplet treści, których opanowanie zapewnia przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii.

Książka zawiera rysunki i schematy, które pomagają zrozumieć trudne pojęcia oraz procesy. Dokładnie opisane i zilustrowane doświadczenia angażują uczniów w pracę na lekcjach. Zadania po każdym paragrafie służą do samodzielnych ćwiczeń. Na końcu rozdziałów znajdują się krótkie podsumowania i ciekawostki ze świata chemii.

Podręcznik został dostosowany do nowych wymagań MEN obowiązujących w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 r.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Z chemią w przyszłość 1. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych Zakres rozszerzony uzupełniony treściami z wcześniejszych etapów edukacyjnych, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.6/5 ( 25 ocen )
  5
  21
  4
  1
  3
  2
  2
  0
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.