Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kwalifikacja M.19.4 Podręcznik - Janusz Figurski WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kwalifikacja M.19.4 Podręcznik

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kwalifikacja M.19.4 Podręcznik - opis produktu:

Podręcznik do nauczania w zawodach technik mechanik oraz operator obrabiarek skrawających realizujący treści z zakresu czwartej części kwalifikacji M. 19 (Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie). W publikacji zawarto informacje dotyczące: ustawiania miejsca zerowego przedmiotu obrabianego; uruchamiania programu i nadzorowania przebiegu obróbki; procesu zużywania elementów maszyn, urządzeń i narzędzi; pomiaru przedmiotu obrabianego i konserwacji obrabiarek sterowanych numerycznie. Z obszernej tematyki dotyczącej obrabiarek sterownych numerycznie zaprezentowano te zagadnienia, które będą przydatne pracownikowi w wykonywaniu zadań zawodowych.

Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kwalifikacja M.19.4 Podręcznik pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Szkoły branżowe I stopnia / Egzamin z kwalifikacji / Klasa 3. Numer dopuszczenia podręcznika to: 2016.
S
Szczegóły

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Wykonywanie obróbki na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Kwalifikacja M.19.4 Podręcznik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.7/5 ( 9 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: