Współczesne dylematy biznesowe. - Małgorzata Brojak-Trzaskowska, Małgorzata Porada-Rochoń, Monika Tomczyk - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Współczesne dylematy biznesowe. (miękka)

podręcznik

 • Dostępność niedostępny

Współczesne dylematy biznesowe. - opis produktu:

Przeobrażenia cywilizacyjne dokonujące się w pierwszym ćwierćwieczu XXI wieku, w tym zmiany modeli gospodarczych i modeli mentalnych w narodzie, ewolucyjne, a niekiedy nawet rewolucyjne przemiany rynkowe, zarówno po stronie popytu, jak i podaży, a także transpozycje postaw, norm, wzorców, preferowanych wartości, stylu życia, a w konsekwencji zachowań społecznych, zmiany kulturowe, a także metamor­fozy demograficzne, wymuszają na przedsiębiorcach reorientację nie tylko w zakresie poznania istoty tych zmian, ale przede wszystkim w konkretnych działaniach.

Konkludując, monografia jest adresowana do szerokiego grona czytelników. Au­torki wyrażają nadzieję, że stanie się źródłem wiedzy zarówno dla studentów, jak i dla nauczycieli akademickich, szczególnie na kierunkach studiów powiązanych z różnymi dyscyplinami w ramach dziedziny nauk społecznych (ekonomii i finansów, geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej oraz nauk o zarządzaniu i jako­ści), a także inspiracją dla praktyków biznesowych.

Z wprowadzenia

Współczesne dylematy biznesowe. pochodzi z wydawnictwa .
S
Szczegóły
 • Dział: Podręczniki szkolne
 • Oprawa: miękka
 • Okładka: miękka
 • Wymiary: 170x240
 • Ilość stron: 156
 • ISBN: 9788379723430

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Współczesne dylematy biznesowe.

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.