Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony - Maciej Batorski Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony (miękka)

po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik został dostosowany do wieloletniego użytku. Uczniowie dowiedzą się z podręcznika, na czym polega polityka zagraniczna, dyplomacja oraz racja stanu Polski. Poznają przyczyny zagrożeń i problemów współczesnego świata oraz propozycje ich rozwiązania, podejmowane obecnie zarówno przez organizacje międzynarodowe, jak i przez pojedyncze państwa. W podręczniku zaprezentowano także systemy bezpieczeństwa i współpracy międzynarodowej w szerokim kontekście historycznym. Ponadto przedstawiono najważniejsze zagadnienia związane z Unią Europejską. W podręczniku zastosowano nowoczesne formy przekazu: schematy i infografiki, które skutecznie wspomagają przyswajanie wiedzy. Liczne zdjęcia, wykresy oraz teksty źródłowe, wzbogacone poleceniami, ułatwiają zrozumienie poruszanych tematów oraz uczą analizy źródeł ikonograficznych. Ciekawe propozycje zadań z zastosowaniem różnorodnych metod aktywizujących umożliwią zdobycie przydatnych umiejętności oraz pomogą w kształtowaniu odpowiednich postaw.

Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa Operon. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1-3 / Wiedza o społeczeństwie. Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony jest częścią serii Ciekawi świata. Numer dopuszczenia podręcznika to: 577/3/2014/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Ciekawi świata 3. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony, po gimnazjum, 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.