Wiedza o społeczeństwie Część 1 Zbiór zadań Gimnazjum - Iwona Walendziak ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wiedza o społeczeństwie Część 1 Zbiór zadań Gimnazjum

podręcznik

Wiedza o społeczeństwie Część 1 Zbiór zadań Gimnazjum - opis produktu:

Zbiór zadań, przygotowany zgodnie z obowiązującą od 2009 roku podstawą programową pomoże Wam w zdobyciu różnorodnych umiejętności. Znajdziecie w nim źródła statystyczne, teksty ze współczesnych czasopism lub książek, rysunki obrazujące poruszane w ćwiczeniach zagadnienia.
Zdecydowana większość zadań, z którymi się zmierzycie, to zadania otwarte, wymagające przeanalizowania postawionego problemu, zajęcia stanowiska i uargumentowania go. Wiele ćwiczeń polega na wyciąganiu wniosków ze źródeł lub napisaniu krótkiego tekstu na podstawie własnych przemyśleń czy też znajomości otaczającego nas świata. Wykształcone w ten sposób umiejętności bez wątpienia będą przydatne podczas egzaminu, który czeka każdego z Was na koniec egzaminu.

Zbiór zadań jest uniwersalny i może być stosowany niezależnie od realizowanego programu nauczania oraz funkcjonujących podręczników z wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum.

Zestaw edukacyjny do nauczania wiedzy o społeczeństwie obejmuje:
* Podręcznik składający się z dwóch części:
- część 1 - Problemy życia społecznego. Prawa i obowiązki obywatela. Rzeczpospolita Polska jako demokracja konstytucyjna.
- część 2 - Życie gospodarcze Polski. Polska w strukturach międzynarodowych. Problemy współeczesnego świata.
* Zeszyt ćwiczeń
* Zbiory zadań.

Wiedza o społeczeństwie Część 1 Zbiór zadań Gimnazjum przygotowało wydawnictwo ŻAK Wydawnictwo Edukacyjne Zofii Dobkowskiej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wiedza o społeczeństwie Część 1 Zbiór zadań Gimnazjum

4.3/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  0
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.