Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD - Danuta Kręcisz, Beata Lewandowska WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD

podręcznik

Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD - opis produktu:

Nr aprobaty: 136/3/2011
Podręcznik obejmuje 30 jednostek tematycznych, powiązanych z treściami zajęć zintegrowanych, a jednocześnie wprowadzających nowe wiadomości i umiejętności komputerowe.

Cykl `Wesoła szkoła i przyjaciele` to nowa propozycja podręczników dla klasy 3 zgodna z najnowszą podstawą programową. Podręczniki, do których inspirację stanowił cykl `Wesoła szkoła`, zostały na nowo napisane z uwzględnieniem wszystkich wymagań podstawy. Stanowią rzetelną podstawę edukacyjną dla każdego ucznia, a oprócz tego zawierają wiele propozycji wykraczających poza podstawowe wymagania. W kartach znajdują się zadania podstawowe i ponadpodstawowe, o których wykonaniu przez dziecko decyduje nauczyciel.

Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD pochodzą z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 3 / Zintegrowane. Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD są częścią serii Wesoła szkoła i przyjaciele. Numer dopuszczenia podręcznika to: 136/3/2011.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Wesoła szkoła i przyjaciele. Klasa 3. Zajęcia komputerowe. Podręcznik z ćwiczeniami + CD

4.6/5 ( 15 ocen )
 • 5
  12
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.